Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még olyan aki magányosnak...

Van még olyan aki magányosnak érzi magát de mégse vágyik annyira mások társaságára? 21/L

Figyelt kérdés
Ja és nem vagyok depressziós, se semmi ilyesmi..

2016. jan. 23. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez elég ellentmondásos.Gondolom az a baj hogy ha van is körülötted valaki az se olyan mint amilyenre vágysz.
2016. jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
fuuh igazad van!! eddig ezt kb. nem tudtam megfogalmazni de ez tokeletes lett!!
2016. jan. 23. 17:30
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát én, de szar az idő, ilyenkor úgyse lehet sok mindent csinálni, csak beülni valahová, vagy ülni, beszélgetni itthon.Meg kedvem sincs most találkozgatni.Közben meg itt sopánkodok, unatkozok magamban.
2016. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ha elkepzelem azt amilyen tipusu emberre/emberekre vágyok, amilyenek szimpatikusak, akkor azokkal szivesen lennek. Csak keves ember olyan akivel jol erzem magam.
2016. jan. 23. 17:32
 5/13 anonim ***** válasza:

Köszi. :D Mekkora kifejező vagyok.Yess!


Mindenkinek az a klassz ha a másik szórakozást, lelkesedést vált ki belőle, ne állíts kritériumokat hogy na ez meg nem szeret szájharmónikázni, ezért nem haverkodom vele.Légy nyitott majd csak jönnek az emberek. :)

2016. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szia,ugyan ezt érzem én is! Én sem gondolnám magam depressziósnak..20 F
2016. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is így érzek.
2016. jan. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

hát én magányosnak érzem magam, mert hiányzik egy olyan lány az életemből akivel együtt lehetek, vagy akinek vágyom a társaságára és ezt ugye a barátok nem tudják pótolni

egyébként ha van kedved akkor én szívesen beszélgetek :) 23/f

2016. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nagyjából én is így vagyok. A barátaimmal eléggé távol vagyunk egymástól, mivel egyetem miatt szétszéledtünk. Ahova pedig jöttem, kevés normális ember van, akivel pedig valóban jó barátok lehettünk volna, kihullott a szakomról.

Én is vágynék bizonyos emberek társaságára, de nem azokéra, akik a környezetemben vannak. Korrekt, megbízható és értelmes emberekre lenne szükségem, de nem nagyon ismerek ilyet.

2016. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok. Nem azoknak a társasága kell, akik körülöttem vannak, így őket nem szeretném magam mellett tudni, viszont hiányzik az a valaki, akire tényleg szükségem lenne, így magányos vagyok.
2016. jan. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!