Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Idősek otthonába való bekerülé...

Idősek otthonába való bekerüléshez általában milyen feltételek szükségesek? (Pénzügyileg, illetve egyéb szempontból? )

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy 66 éves nyugd. mérnök vagyok,van ugyan saját korszerű házam, de a régen elvált feleségemet nem tudom (vagy nincs szívem) kirakni, viszont egy pokol az életem mellette. Annak ellenére, hogy a szívproblémáim kivételével egészséges volnék, bemennék egy idősek otthonába valahol Bp. környékén. (Pesten teniszezem, tehát nem mehetek túl messzire) Milyen anyagi konzekvenciái lennének egy ilyen gondolatnak. Mit kaphatnék pl havi Százezer Ft-ért? Konkrét ajánlatokat várnék, akár privátban is!

2016. jan. 25. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
2016. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!