Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, hogy múljon az...

Mit csináljak, hogy múljon az érzés?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és van egy legjobb barátnőm. Azt hiszem elég jól megértjük egymást. Azonban vannak időszakok, amikor ( normális ember módjára) szocializálódik, de sajnos ilyenkor az agyamat elönti a vér, és egyezerűen csak el akarok mindenkit űzni a közeléből. Fogalam sincs, hogy rá vagy a többiekre vagyok mérges. Ilyenkor nagyon egyedül érzem magam, fölöslegesnek és szomorúnak, és úgy érzem ha ilyesmiről akarok bele beszélni, unja vagy nem érti, ezért nem is nagyon mondtam el neki. Én csak az érzést akarom megszűntetni, segítsetek légyszi!

2016. jan. 27. 20:59
 1/2 mariannmoo ***** válasza:
valszeg zavar téged,hogy mással is beszél,barátkozik.neked is ezt kellene tenned,ismerj meg másokat,legyen több barátod,ismerösöd,és el fog mulni ez a féltékenység.
2016. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyszerűen féltékeny vagy. Tudatosítsd magadban, hogy értékes vagy és fontos vagy neki.

Ha egyedül nem megy, kérd meg, hogy hívjon téged is szocializálódni, vonjon bele a programokba, mutasson be a többi barátjának - és próbálj te is más barátokat szerezni, akikkel eljárhatsz szórakozni.

2016. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!