Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Introvertált fiúk! Ti hogy...

Introvertált fiúk! Ti hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Meg tudjátok beszélni valakivel az érzéseiteket vagy magatokban tartjátok?

2016. jan. 30. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
miért kéne megbeszélni.
2016. jan. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Meg tudom. 1 ember alkalmas ra nagyjabol. De altalaban nem szoktam. Felesleges szemelyisegem s felfogasom miatt. Mindig boldog vagyok.
2016. jan. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy pohár sörrel szoktam beszélgetni. Én nekem ő a lelki társ.
2016. jan. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Magammal "beszélem meg". Általában le is zárom egy idő után a különböző fejezeteket. Ez nem egyenlő a magamban tartással, mert foglalkozom velük, nem pedig elásom azokat a tudatom mélyére.
2016. jan. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ohh, pohár sör. :D
2016. jan. 30. 11:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem szoktam az érzelmeimről beszélni, az nagyon uncsi. Sokkal inkább szeretek programokat szervezni. :)
2016. jan. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én többnyire magamban tartom, és nagyon kevés kivételtől eltekintve nem is érzem szükségét hogy megosszam bárkivel is. Illetve bárkivel pláne nem osztom meg, ha már mindenképpen meg kell beszélni, akkor csak és kizárólag a párommal.


28/f

2016. jan. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szeretek nagyon introvertált lenni, de sokan nem értik. Én a legtöbb dolgot magamban rendezem el, jó lenne azért egy àllandó ember aki bármit meghallgat tőlem.
2016. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

jól, megbeszélem a dolgaimat magammal, néha nehezen jutok dűlőre.


Volt rá példa, hogy mással próbáltam, de lehurrogtak, szóval ezt nem erőltetem.

2016. jan. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nos, a legmélyebb érzéseimet megtartom magamnak. De van 2-3 jó barátom, velük szeretek elfilózgatni az élet dolgairól, és az érzéseimről, gondolataimról is.
2016. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!