Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs semmi életkedvem mit...

Nincs semmi életkedvem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemcsak ,hogy életkedvem nincs rengeteget sirok mostanaban olyan apro dolgokon. Ha tarsagba vagyok mindenki nevet csak en vagyok aki komor arcal nezem oket. Tanaraim azt mondjak ,hogy nem halljak a hangom persze ok ezt annak tudjak be h a tanulasra figyelek. Nem erdekel a tanulmanyaim es egyszeruen semmi. Regen annyi mindent erdeklodessel csinaltam most viszont semmihez nincs kedvem. Kövér vagyok es probalok valtoztatni de meglatom a a zsirparnakat magamon es megint sirok. Fogalmam sincs mit tegyek ,hogy ujra mosolyogjak es ne legyek ilyen roszkedvu.
2016. febr. 4. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire utálod magad, tedd magad hasznossá, akkor segíts másokon. Van egy csomó hely, ahol minden egyes percben érezheted, hogy jó élni, hogy szeretnek, hogy nem számít milyen csendes vagy, nem számít a külsőd, a súlyod, semmi nem számít, csak az, hogy szeretetet tudj elfogadni és az időddel viszonozni azt. Itt az egyik ilyen hely: [link]
2016. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2016. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2016. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2016. febr. 5. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Változtatsz. Ez a megoldás. Nem lehetetlen... Csak nehéz... De magadért csinálod és ez számít.
2016. febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, hogy hogy vagy, mert megspóroltam a normális választ azokkal a motivációs képekkel. Gondolom - mivel nem válaszoltál - még mindig ugyanúgy.


Na, most válaszolok. Leírtál egy csomó problémát, de mindegyiket meg lehet oldani, de csak egyesével.


"Fogalmam sincs mit tegyek ,hogy ujra mosolyogjak es ne legyek ilyen roszkedvu."


Ezt csináld: *erősíts rá arra, amit szeretsz csinálni* (tehát aktív dolog, és nem mondjuk zenehallgatás).

Amikor pedig észreveszed, hogy jobb lettél benne, látod, hogy tudsz változni, és akkor elhiszed, hogy a többi dolog is, amit csak szeretnél menni fog.


Szépen egyesével.


p.s. Rájöttem: a megfogalmazásod miatt nem válaszoltam rendesen először, mert volt benne valami "nem oké". Bocsáss meg a feltételezésemet, de szerintem Te tök jól nézel ki. :) Tudom, hogy nem így gondol magára egy túlsúlyos ember.

2016. febr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!