Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én vagyok igy vele?...

Csak én vagyok igy vele? Többi lent

Figyelt kérdés
Már régóta nem járok semmiféle társaságba és nem beszeltem senkinek a saját dolgaimról,magánéletemről.És kezdem magam napról napra rosszabul érezni nem fizikailag hanem ugy érzem mintha valami bántana.A barátaim ugy ismernek hogy csak vagyok és élek magamnak de valójában nem ismernek rendesen,mindig is szerettem magam lenni és kerülni a bulizós lerészegedő társaságot meg stb,és ezért nem is mentem soha diszkóba meg akárhova is és a sulis kirándulásokat is mindig kihagytam mert egyszerüen nem birtam ott lenni ezekkel az eberekkel,és valahogy ugy érzem hogy nincs az a barát vagy barátnő aki tényleg megértene és elmondhatnám mi bánt meg minden és ez elég zavaró,ezt ha a barátaimnak elmondanám biztos ki fikáznának meg elhülyéskednék az egészet és csak annyit mondanának hogy gyere el velünk diszkóba és feküdjek le valami prostival.A kérdésem az hogy csak én vagyok igy ezzel hogy csak ülök a gép előtt és kirosgatok dolgokat névtelenül közösségi oldalakra mert mást nem nagyon tehetek ?

2016. febr. 4. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ember társasági lény, legyen akármennyire introvertált vagy magába forduló. Igényeljük a kapcsolatokat.


Én emiatt lettem depressziós. De azóta kilábaltam belőle és talán adhatok pár tanácsot mitől lesz jobb:

- járj moziba, színházba, akár egyedül. (így emberekkel leszel körülvéve, de ékén hagynak)

- néha ebédelj/vacsizz étteremben (ugyanezért)

- koncertek (-||-)

- egyél rendesen, rendszeresen

- néha nagyon jót tesz egy hosszú, lustizós forró fürdő

- bókolj, dicsérj embereket (jobb kedved lesz, ha kedveskedsz másoknak és ez tényleg nem nagy erőfeszítés)

- beszélgess el röviden azokkal, akiket úgy-ahogy közel érzel magadhoz

- olvass, rajzolj, írj

- keress valami hobbit (pl tánc, kézműves cucc, tanulj nyelvet, stb)

- sportolj (egy hosszú séta is oké kezdetnek, bicikli, görkori, deszka, stb - a mozgás boldogság hormont termel)

- maszturbálj (igen, tényleg)

2016. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.Igazad van lehet ki kellene mozdulnom és el is fogom kezdeni.Kössz ez a válasz kellet most ide THX még 1-szer :)Ez egy jó kis biztatás volt
2016. febr. 4. 22:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit! :)
2016. febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyre többen vagytok/lesztek így, ahogy te vagy. Társadalmi szintű elmagányosodás folyik, sajnos.

Menj a szabadba! A fényre. A tobozmirigy, ha nem kap elég fényt, melatonint termel, az meg a depi előszobája.

2016. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
(Off,de: a tobozmirigy hogy a fenébe kapna fényt,ha a koponyádon belül van? :D)
2016. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Illetve a melatonin az ébrenlét-alvás szabályozásáért felelős. Napi ritmus kialakítása.


Just say...

2016. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!