Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Engem miert nem szeretnek az...

Engem miert nem szeretnek az emberek?

Figyelt kérdés
Állandóan kritizálnak, bántanak, de vannak páran, akik kedvelnek, de annyira mélységesen senki se szeret. Nemtudom kibe bizhatnek meg, nemtudom kik a barátaim. Tanácstalan vagyok es nem tudom hogy mit kell tennem.

#magány #tanácstalanság #Senki se szeret
2016. febr. 13. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Van, akit szeret valaki, van, akit nem. Ez van.
2016. febr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez egy érzelmileg katasztrofális állapotban lévő bolygó.

A hiba nem az Ön készülékében van!!

A tapasztalataid, amiket leírsz, jóformán általánosak.

2016. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha állandóan kritizálnak, de nem írod le nekünk sem miért, nehéz segíteni. De ebből arra következtetek, hogy szerinted ok nélkül bántanak, mert leírtad volna amúgy az okát.

Talán, annyira bele vagy zuhanva az önsajnálatba, hogy nem tudnak veled közös pontokat találni ahhoz, hogy mélységesen szeressenek.

Talán ők épp tanulnak és arr akoncentrálnak, mert otthon azt hallják, hogy fontos a nyelvvizsga, a három nyelvvizsga, te pedig magadon rágódsz. Igy nehéz lesz közös pontot találni, pedig lehet szeretnének.


Más megközelítésből neked is azt tudom mondani, mint annyi sok embernek mondanám: Ez a világ, nem ideális, nem kapod készen. Ahhoz hogy szeressenek a körülötted lévők, szeresd önmagad, tudd, mit szeretnél, engedd meg, hogy megismerjenek, vonzzd magadhoz a hozzád hasonlóakat a vonzás törvénye alapján.

De most azon hisztizni, hogy Neked is ezen ugyanúgy meg kell dolgoznod, mint bárki másnak és nem kapod készen a Te saját kis tökéletes világodat, hülyeség, ne haragudj.

2016. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Társaságban, emberek előtt nem sajnáltatom magamat sose, ugyanúgy nevetek a többiekkel, szorakozok veluk, mert tudom, hogy tovább kell ezen lepni, es szeretni kell magunkat es masokat, törődni kell velük es minden jó lesz. Én folyamatosan ezen vagyok, hogy a tobbiek szamithassanak rám, barmit elmondhassanak nekem, szóval ha szükségük van ram, én ott vagyok. De engem leszarnak. Nekem ez belül fáj, de nyilván nem mutatom ki. Általában meg én nevettetek meg masokat, szóval semmi jelét nem mutatom ki annak, hogy ezt érzem.
2016. febr. 13. 23:53
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Akkor valszeg az a baj. Mesterkélt és végülis elérhetetlen vagy. Nem az kell, hogy ott legyél nekik, amiket leírtál, hanem hogy önmagad legyél. Többet nem tudok írni erről.
2016. febr. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Epresvotka válasza:
Tudod majd idövel találsz olyanokat is akik meg értenek ne agugy akik meg inzultáltak meg zaklatak azok még járhatnak roszul :)
2016. febr. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert kevés embernek kell igazi barát, a legtöbbnek inkább csak közönség kell! Ennyi a nyitja.
2016. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazatok van. Köszi a válaszokat 😊
2016. febr. 14. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!