Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem vagyok kedvelt személy...

Nem vagyok kedvelt személy általában mindenki kirekeszt és nem tudom miért van?

Figyelt kérdés

2016. febr. 17. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
System Error: Túl sok információ túlterhelte a processzort, kérem forduljon a rendszergazdához esetleg próbálja újból a tranzakciót.
2016. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így mi se.

Ha adsz szituációt privátban, megmondom és segítek változtatni / megtalálni helyes utat.

2016. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindent nekem mondanak el utoljára és senki sem szívesen barátkozik velem
2016. febr. 19. 17:26
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok kedvelt személy általában mindenki kirekeszt"

+

"Mindent nekem mondanak el utoljára és senki sem szívesen barátkozik velem."


Ezek okozatok, következmények, reakciók. Amiknek oka van.

Ha pedig elolvasod amit írtál: másokról beszélsz. Magadról meg semmit. Azaz mutogatsz, másokra tereled a figyelmet pl. jelen problémádnál. Azonban, ha nem kívánják a személyemet, társaságomat (és ez engem zavar), nem a mások viselkedését, hanem a sajátomat kell vizsgálni, a másokét annyiban, hogy akiket viszont befogadnak, azokhoz képest mi az eltérés.

Ennél a vizsgálódásnál pedig kicsit sem lehetek saját magammal szemben elfogult, nem szépíthetek, ha tényleg meg akarom találni. Kortól függően a testalkat, beszédstílus, öltözködés, megnyilvánulások (pl. vicces dologra hisztérikusan felvihogok, stb, ami kilóg a sorból és "ciki"), továbbadom, amit nem kéne, gyenge a felfogásom (ezt magamtól nehéz lesz észrevenni..), passzív vagyok, azaz nem csinálok, tehát nem is tudok mondani semmi nekik érdekeset, vicceset,.......

A legfontosabb talán e téren, hogy az ember meg tudja nevettetni a környezetét (nem magát kinevettetve), azaz a humorérzékük ismerete, elérése.

2016. márc. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már éertem köszi
2016. márc. 5. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!