Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek hogy ha szeretet,...

Mit tegyek hogy ha szeretet, érintés hiánya miatt folyton csak kesergek?

Figyelt kérdés

Nincs szociális életem sem.

Csak be a suliba és utána haza.. Ennyi az életem.


Nagyon hiányzik egy barátnő... Vagyis inkább az hogy én is fontos legyek valakinek és többet számítsak valaki szemében mint más.

Vagy hogy megfogja egy lány a kezemet vagy megöleljen, hozzám bújjon,rámfeküdjön.


De tudom hogy ez az álmom nem teljesülhet és ezért minden nap olyan nyomasztó érzésem van, ráadásul az egész napos unatkozás mellé nagyon rossz főleg úgy hogy csak ezen tudok gondolkodni mert nem csinálok semmi mást.


17/f


2016. febr. 21. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"De tudom hogy ez az álmom nem teljesülhet"

Ezt rosszul tudod. Nagyon fiatal vagy még. Kezdj el valamit csinálni, sportolni, rajzolni, énekelni, zenélni, táncolni -mit tudom én, amihez van kedved. Majd alakul ez, ne félj.

2016. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, te még bízhatsz, hogy összejön, én is bíztam, de nem jött össze 34 vagyok, az élet ilyen, nem tudunk mit tenni. Szeretetet pedig kaphatsz pl kutyától, vagy más kedvenctől, szeretkezni meg elmehetsz örömlányhoz aki tetszik, nekem mondjuk sose volt pénzem meg annyira elszántságom se.De nekem is hiányoznak ezek, de ha nem tud teljesülni, akkor nem kell rajta gyötrődni, még ha nem is könnyű.
2016. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Tudod a párkapcsolat olyan, mint a szesz,cigi, drog, jó de megvan a hátul ütője.
2016. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" tudom hogy ez az álmom nem teljesülhet"

Így van. Ha máshogy tudod, teljesíthető lesz könnyedén.

Ismerkedj emberekkel és menny bulizni, hobbid helyszínére, csoportokba ahol te személyiségedhez passzoló személyiségű emberek megismerésére van lehetőség s ne félj beszélgetést kezdeményezni semmiből. Ha látsz valakit akiben megfog valami, ami esélyt mutat hozzád passzoló személyiségére, kezdeményezz beszélgetést érzésből, érzelemből.

Ne negatívra gondolj, hiányra, akard lehetőséget s gondolj dolgokra amik boldoggá tennének de e hiányából származó búslakodás nélkül.

Ha akarsz valamit s teszel érte, élet ad lehetőségeket.

2016. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kezdj el segíteni másoknak. Akkor nem lesz időd erre gondolni. Észre sem veszed, és emberek vesznek körül, akik megbecsülnek. A csajok is jobban buknak egy talpraesett önfeláldozó srácra, mint egy rakás önsajnálatra.

Mielőtt kapni akarnál, először inkább adj.

Nem mondanám, ha nem próbáltam volna.

2016. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!