Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Írnátok nekem ötleteket, hogy...

Írnátok nekem ötleteket, hogy hol ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés
Nem szeretek bulizni, idegenekhez nem megyek oda az utcán ill. nyilvanosság előtt. Ezt a honlapot ne írjátok légyszi.

2016. febr. 22. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
De nem írtad le, hogy férfi, nő, fiú, lány esetleg krokodil vagy-e.
2016. febr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
chat.hu
2016. febr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Könyvtárban, boltban, sportolás, vagy kutyasétáltatás közben. Egy kávé, vagy egy tea közben a sarki presszóban. De még az internetes társkeresők is szóba jöhetnek, ha ennyire zárkózott vagy, csak ésszel kell csinálni és türelemmel.
2016. febr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
pl itt
2016. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
1-es :Mivel itt nem akarok ismerkedni, mindegy, hogy férfi vagyok-e vagy nő. 4-es, te pedig nem tudsz olvasni.
2016. febr. 22. 14:18
 6/13 anonim ***** válasza:
Nyilván a "természetes" közegedben.Valamilyen szintű szocializáció szükséges ha párt szeretnél.Ha kilépsz az életbe és kiaknázod a lehetőségeidet pl.: tanulsz, dolgozol, jársz kultúrális eseményekre attól függően hogy milyen beállítottságú vagy akkor bizonyos hogy találkozol ellenkező neműekkel.Egy szobában gubbasztva erre kicsi az esély.Az internetet nem ajánlom mert nagyon gyér a tapasztalatszerzés lehetősége.Nem olyan mint élőben ahol gyorsabban fejlődhetsz.
2016. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

#5 te meg valójában nem akarsz ismerkedni, csak unatkozol és sajnáltatod egy kicsit magad!


Aki ismerkedni akar, az minden lehetőséget megragad, mindegy hogy utcán, buszmegállóban, villamoson, héven, tescoban a pénztárnál van e erre lehetősége!!

2016. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
ma 15:32 Ott a pont!
2016. febr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a fajta ember,aki bárhol bárkihez odamegy. Ennyi.
2016. febr. 22. 18:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Én speciel a randivonal.hu-n ismertem meg a férjem még vagy 7 éve, mert sem én, sem ő szerettünk már bulizni, elmúltak addigra az egyetemista éveink.

De más sikersztorikat is tudok: 3 barátnőm is itt találta meg a férjét, és a sógorom is a barátnőjét, de lehet, lassan menyasszonya lesz.

Ezért ezt tudom ajánlani saját tapasztalatból.

2016. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!