Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan válhatok zárkózott...

Hogyan válhatok zárkózott emberből lazábbá?

Figyelt kérdés

Lassan 30 leszek és se barátnőm, se barátaim, azaz szociális életem a nullával egyenlő. Ezen szeretnék változtatni. Mindig is magamnak való, befelé forduló ember voltam.

Már teljesen kétségbe vagyok esve, hogy egyedül fogok meghalni. A kétségbeesés már olyan méreteket öltött, hogy felmerült bennem a pszichológushoz fordulás gondolata. (habár a lélektant mindig humbugnak tartottam).


2016. febr. 24. 09:38
1 2
 1/18 acelsziv ***** válasza:
30 év alatt még a humbugot is kipróbálnád? Tényleg kétségbe lehetsz esve. Előbb írtam le egy másik illetőnek, hogy én mit csináltam. Elküldjem neked is?
2016. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha megkeresel priviben, elmesélhetem, hogy 50 évi szenvedés után, hogyan fordult 180 fokot körülöttem a világ
2016. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#1: Megköszönném, ha elküldenéd.
2016. febr. 24. 12:17
 4/18 anonim ***** válasza:

Akaratosan változtass magadon; írd felül addigi tudatalatti érzéseidet, személyiségedet.

Ha rám írsz segítek. Egyenlőre csak változás akarást írtál, problémát nem.

2016. febr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A probléma a kérdés alatt van leírva.:/
2016. febr. 24. 15:40
 6/18 anonim ***** válasza:
A problémáidat az agy oxigénhiányos állapota okozza. Ha agysejtjeid megfelelő mennyiségű oxigénnel lennének ellátva Te is a kiegyensúlyozottságot élveznéd, nem pedig a nem létező problémákon rágódnál.
2016. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hogy tudnék több oxigént szerezni? Már, ha e4gyáltalán az a bajom.
2016. febr. 24. 18:31
 8/18 anonim válasza:
Lehet rendelni neten. Van egy oxigénbolt, én onnan szoktam. Nem olcsó, de megéri. Garancia is van rá, úgyhogy visszaküldheted 2 héten belül ha nem jött be. És a visszaküldés is egyszerű, csak ki kell fújni, lélegezni, ők azt már vissza tudják juttatni levegőből. Kezdj a kisebbik tasakkal, nehogy hirtelen túl boldog legyél, mert rá lehet szokni.
2016. márc. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Marha vicces.:S
2016. márc. 8. 13:10
 10/18 anonim válasza:

Hát szerinted erre "Hogy tudnék több oxigént szerezni?" mit írjak?


Arra meg hogy ne legyél zárkózott egyetlen egy megoldás létezik. EMBEREK KÖZÉ KELL MENNI!


Boltba jársz? NA. Akkor menj be egy Média Marktba aztán keress egy eladót hogy ajánljon neked egy porszívót, de miért pont azt, az mivel tud többet, stb, legalább 20 percig beszélgethetsz vele, aztán jöhet egy másik bolt, másik érdeklődés.


Elindulni az úton tökéletesen jó lesz, legalább ráeszmélsz hogy nem is olyan nehéz a dolog. Ja, kinézhetsz valami jó csajt is a hajszárítóknál :D

2016. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!