Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kétségbeesett huszonévesek...

Kétségbeesett huszonévesek klubja - van ilyen?

Figyelt kérdés
Van ilyen? Mert kéne egy ilyet alapítani, azoknak akiknek a rendes állás/haverok/barát/barátnő nem jött össze, és nincs kilátásuk arra, hogy ez változzon. Vagy ez a gyakorikerdesek.hu?

2016. febr. 26. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Nem akarok beleszólni, csak úgy elgondolkodtam: én, mint "normális ember" holtbiztosan nem akarnék veletek semmi kapcsolatot, és feltételezem, hogy ezzel mindenki így van, mert csak leszívnátok az energiánkat. Akkor ott ültök ti, a magányos, depressziós, megkeseredett, életunt emberek és együtt jajveszékeltek, hogy nektek milyen nagyon rossz. Hát ettől nem lesztek előrébb. Mondjuk annyi haszna lenne, hogy megadnátok egymásnak a kívánt sajnálat adagot... de igazán jó lenne ez?


Mi lenne, ha nem ti, a szenvedők különülnétek el, hanem inkább kimozdulnátok az életbe? Jó ez a folyamatos vergődés? Hát már olvasni fárasztó, amit itt a Gyakorin műveltek, mindennel bajotok van, mindent negatívan fogtok fel, depresszió, magány, irigység, pánik, önsajnálat, letargia... ha viszont megkérdezitek magatoktól, hogy mit tesztek a rossz dolgok, rossz érzések ellen, akkor van mentségetek? Ha esik a hó, kimentek hóembert építeni, vagy napsütésben napozni, vagy télen a hideg, nyàron a meleg miatt nyígtok, természetesen szigorúan a négy fal között, a neten?!

2016. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagy ez a gyakorikerdesek.hu?


Ez tetszett! :D

+

2016. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tényleg vicces lett, haha :) De amúgy teszek érte elég sokat, csak már nagyon elfáradtam benne... nem is komolyan kérdeztem szerintem.
2016. febr. 26. 21:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze lehet, hogy csak kapunyitási pánikom van.
2016. febr. 28. 15:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Te tetted fel a másik hasonló kérdést is, ahol a meleg csávó van?
2016. febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem... nem vagyok meleg, annyira még nem estem kétségbe :)
2016. febr. 29. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!