Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen egyedül élni?

Milyen egyedül élni?

Figyelt kérdés
Azokat kérdezem, akik pár nélkül élnek egyedül. Érdekelne mivel töltitek az időtőket, milyen ha nincs közvetlen közeletekben senki, akihez szólhattok. Hogy élitek meg a egyedüllétet.

2016. febr. 27. 12:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Napközben meló, este kondi, lazulás.
2016. febr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Néha jo,néha nem... :D
2016. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Reggel dolgozni megyek, utána játszok, olvasok, zenét hallgatok, filmeket és sorozatokat nézek és futni szoktam, nagyjából minden napom így telik. Én egyébként nagyon jól viselem az egyedüllétet, azért mert alapból is egy nagyon zárkózott és magamnak való vagyok. :)
2016. febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Meló, főzés magamra, filmezés, egy kis önfejlesztés, alvás. Nincs különösebb problémám az egyedülléttel, bőven elég az ami napi szinten vadidegen emberektől ér, pl a boltban, vagy az utcán.
2016. febr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hazajövök, csend, béke és nyugalom. Általában főzök valamit, aztán ha rám jön tevékenykedhetnék, akkor írok, programozok, rajzolok vagy festek (utóbbit sajnos ritkán). Ha a munka hivatalos része nem szól közbe, és belemerülök, akkor akár azon kapom magam, hogy elment az egész éjszaka. Ha tehetem, eleve éjjel élek, az ihletet meg nem lehet kalitkában tartani. Ha jön, hagyom magam elragadtatni.

Nem cserélném le semmivel.

2016. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó idő van biciklizek, ja nincs zene, net, filmek, barkàcsolàs, szerelések. Amúgy, munka van nem is kevés.
2016. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem jó, senki hülyeségét nem kell elviselned.

Ilyenek sincsenek https://www.youtube.com/watch?v=4E-XJNpUZOw


Meló után oda mész ahova akarsz. Spec én szeretek együl moziba járni. Ha vásárolok nem kell órákat várnom 20P alatt megvan az egész.

Nem mint itt https://www.youtube.com/watch?v=9zG99bEIJA0 (Szerencsétlen Good Like)


Ja és simán aludhatsz 10-12 órákat senki nem fog zavarni. Akkor takarítasz amikor akarsz.

És egyébként azt csinálhatsz otthon amit akarsz.

Pl mikor ramot bővítek majd (pár hét) nem kell majd megmagyaráznom a "b nőnek" h miért költöttem el 25-30 E-t ezekre.

Meg mire jó ez ?


Ja ide vág https://www.youtube.com/watch?v=MlVt-j-6_vY


Kb ilyen :)

És én még mindig nem a kényszerböl kategória vagyok ez teljes önként van így, saját döntés.


27 F

2016. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon megnyugtató. Így szabadnak érzem magam. Itthon nem kell senkinek sem megfelelni, beszámolni, ha pedig társaságra vágyom, akkor találkozom a barátaimmal.
2016. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

Ja még annyi SENKI nem turkál a gépedben és ha bekapcsolja a PS3-at nem néz hülyének h mért van rajta High School DxD-s téma meg MI EZ ?


Azér ez se utolsó, 7-es voltam.

2016. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

rend,tisztaság,nyugalom van itthon,nem üvöltözik mindenféle féleszű kisgyerek,nem nyavalyog a nyakamon egy pörköltszagú lógócsöcsű asszony.Azt csinálok amit akarok,odamegyek ahová akarok,nem kell megfelelni senkinek,nem kell más baját hallgatni.Zenélek,tv-zek,olvasok,csinosíthatom a lakász,és ha kedvem szottyan,meghívok egy két barátot sörözni.

Nappal pedig végzem a munkámat,emberek közt vagyok,sok a haver.

Egy baj van csak,hogy a menyasszonyom kézi :D

2016. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!