Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A kilátástalanságból, állandó...

A kilátástalanságból, állandó szorongásból van kiút? Hogyan tudnék változtatni ezen?

Figyelt kérdés
2016. márc. 2. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Borzasztó az állandó szorongás... tényleg, amikor minden ébredésnél kezdődik újból, ha egyáltalán van valamennyi alvás... de van! Mindig van kiút.
2016. márc. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lélegezz! Némi plusz oxigén a szervezetben csodákra képes!
2016. márc. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Keress egy partnert, és b@**d meg vagy b@***sd meg vele magad.

Egy jó kufirc csodákra képes.

2016. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szalaiga.bor válasza:
Beszélj szakemberrel!!! Tényleg tudnak segíteni.
2016. márc. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Persze így ilyenkor minden tanács úgy hangzik, hogy persze könnyű mondani...

Le írom az Én sztorimat!!!

Éjjelente többször riadtam fel, ha egyáltalán tudtam aludni...nappal persze fáradt voltam szorongtam...elkezdtek kivizsgálni hátha vérnyomásom nem oké...minden rendben volt...elküldtek pszichiáterhez...Ő írt nyugtatót(xanax/frontin), majd később SSI t (ha nem szedsz ilyet nézz utána h mi az...). A végen ott tartottam, hogy 6!!! frontinnal tudtam pár órát aludni! Kaptam új nyugtatót új SSI t. Kicsit jobb volt de borzalmasak voltak a napjai, így dolgozni, helytállni... A haziorvos mindig azt mondta, hogy az eletvitelemen kellene változtatni. Így is lett gondoltam egyet és 1.elköltöztem otthonról ahol szerettem lenni se valamiért még is szorongtam; 2.abba hagytam a gyógyszereket egyik napról a másikra ha hiszitek ha nem, a nyugtató maradt egy kicsit tovább az ssr i nem... El terveztük a párommal hogy gyereket szeretnénk 2 hónap alatt sikerül is :) És most együtt élünk 3man, 8 hónapos a kisfiam. :) néha előjön a szorongás DE már nem olyan szintű. Szóval a titok szerintem az elszántság, a változtatni akarás majd meg valósítás. És igaza van annak is aki azt irja hogy egy pár kell aki meg....becsül is :) ;) Jaa és ja teheted mozogj sokat, találj hobbit ne csak otthon ülj és azon agyalj hogy huu de rosszul vagy!!!! Sok sikert!

2016. márc. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!