Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok láthatatlan?

Miért vagyok láthatatlan?

Figyelt kérdés

Olyan mintha az emberek egyszerűen nem vennének észre, mintha nem is léteznék. A suliban például rendszeresen hagynak ki a névsorból, nem írnak be hiányzónak, a tanárok is sorra az én dolgozataimat és beadandóimat hagyják el. Ha társaságban is vagyok és elkezdek beszélni szinte senki sem figyel rám vagy elkezdenek ők beszélni mintha én ott se lennék. Pedig vannak barátaim és ha csak ketten vagyunk akkor minden rendben, de ha esetleg csatlakozik egy 3.személy én rögtön megszünök létezni. Szerintetek miért van ez?

17/l



2016. márc. 3. 14:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

nem vagy érdekes, fontos számukra...


23F

2016. márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
82%
Valoszinuleg nem vagy a tarsasag teljes rendu tagja.ez nem feltetlenul rossz dolog,egy ideig en is ilyen lany voltam,szerintem halas ''szerep".de ha esetleg nagyon rosszul erint a dolog es egyedul erzed magad,nyugodtan irhatsz:) szivesen hallgatnalak meg bovebben,akar tanacsokat is adnek,vagy csak ugy dumalnank.16/l
2016. márc. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Talán nem nézel ki elég jól, nem vagy sikeres másban sem különösebben, ezért nincs önbizalmad, fellépésed, és emiatt jelentéktelennek tűnsz.

Egyébként népszerűbbnek lenni sem egyszerű, ott meg folyamatosan a szint tartása követel erőfeszítéseket, és az ilyenek jobban célpontjai más trónkövetelőknek, akik téged legalább nem piszkálnak.

2016. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem örülj neki, a legtöbb amit felsorolsz kifejezetten előnyös :)Legjobb szerep ez,se nem csesztetnek se nem várnak el tőled "atrakciókat" Szépen élheted nyugiban az életed.
2016. márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Hát enegem meg sajnos mindig észre vesznek
2016. márc. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Hú de örültem volna ha ezek velem történtek volna anno a gimiben :-D
2016. márc. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet:

-érdekesség hiánya

-lelkesedés hiánya

-közös érdeklődési kör hiánya

-személyiség mechanikus-, túl sablonos egyszerű, esetleg erőltetett kifejezésmódja pont az önbizalomhiány miatt

-mindenki fél, hogy hasonlóan népszerűtlen lesz és "kicsúszik" a rivalda fényből, ha hozzád közeledik és őt is mellőzik.

Egy buta mechanizmus az egész, illetve ijesztő furcsasággal hat rájuk ha ilyen emberrel lépnek kapcsolatba.:( hülye egy világ én is hasonló helyzetben voltam isiben anno, velem is beszélgethetsz ha akarsz! 25 F-


A kitörés az az lehet ha pl: olyan társaságba jársz, amitől észreveszik, hogy ugyanolyan vagy, mint ők, ilyen lehet talán a gitározás, nyelvklub, olvasóklub, rajzos klub, szerepjátékos kör..stb


Fel a fejjel , sok sikert!

2016. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Érzékelésszűrő. Rajtam is van egy :\

24/F

2016. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak rólam irtál volna kb...Mondjuk engem legalább a névsorból nem hagynak ki, barátnőmék azért szoktak szólni olyankor, ha nem vennék észre, hogy hiányzok. De ők is olyanok amúgy, hogy ha 3-an együtt vagyunk, ők ketten jót beszélgetnek egymással, én meg kb már orditozok ott mellettük, úgy se vesznek észre és beszélnek tovább, mintha ott se lennék...

Pedig nem tartom magam unalmas embernek, ha lenne egy klónom, ezerszer szivesebben lennék inkább vele, mint bárki mással az osztályból XD Nem hiszem, hogy pont veled lenne a baj, csak gondolom eleve csendesebb vagy és a legtöbb ember b szik várni egy kicsit, amig pl. egy hozzád hasonló ember megnyilik előtte, pedig lehet, nálad jobb barátja egész életében nem lenne. Inkább vannak olyanokkal, akik már első találkozáskor elmondanak magukról mindent, majd ezekkel a felszines barátokkal vannak 4 éven keresztül, aztán ezek az egykori 'béefefek' 1 évvel az érettségi után már köszönni is alig fognak egymásnak az utcán.

2016. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Nem lehet hogy félénk vagy és nem vagy magabiztos?

Szerintem ez lehet, ha nem állsz ki magadért, akkor elnyomnak. Ha beszélgetésekben nem szólalsz közbe, csak vársz, hogy jöjjön a sorod, nem fogsz szóhoz jutni.

2016. márc. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!