Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs semmi értelme az életemn...

Nincs semmi értelme az életemnek! Minek kell élni? Lehet azért nem jó az életem mert nem érdemlem meg? Más is érzi ezt? F

Figyelt kérdés
2016. márc. 4. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Tűzz ki célokat, és valósítsd meg. Nem kell egyszerre, csak szépen apránként. Minden nap egy keveset.
2016. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vannak céljaim!csak lehetelen meg valósítani.
2016. márc. 4. 11:50
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Csak élj! Nem kell foglalkozni a miérttel. A miértre az a válasz, hogy azért, mert anyud és apud szexelt egy jót, lyukas volt a gumi és kiszöktél. Ennyi, ezért vagy. Ezért van mindenki. Élsz, meghalsz és kancsó, ennyi volt, utána már nincs semmi. Az én életemnek sincs semmi értelme, csak csinálom, ami a dolgom, azaz dolgozok. Ennyi. Egyedül is maradok örökre, mert nem lehet senkim, élek a hobbimnak. Megvagyok. Ha meg lesz pénzem túrázni menni, kirándulni, akkor megyek. Ennyi. Te se vedd túl komolyan az életet, nem bonyolult dolog az.
2016. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
miért lehetetlen megvalósítani?
2016. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert ronda vagyok.Nem kellek senkinek azért lehetetlen meg valósítani.
2016. márc. 5. 00:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Leírtam a tényeket és 0%-ban hasznos. ;D Látszik az értelmi szint az embereknél. :D
2016. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké leírtad neked ez jó!Minden ember mást szeret.Nekem az a bajom hogy magányos vagyok.Tőbb mindent ki próbáltam hobbiként nem kötött le semmi.Akár mit tettem nagyon vágytam egy társra.De ez csak egy álom marad.És csak szenvedek.
2016. márc. 5. 22:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzek én is. Csak én már eljutottam odáig, hogy suliba, szakmába nem nagyon érdemes belekezdenem ennyi idősen. Haverjaim, párkapcsolatom már régóta nincs. Jelenleg semmilyen hobbim nincs. Munkám sem. Ötleteim vannak, de ahogy visszanézek a múltba minden döntésem csak kudarcba fulladt. Elgondoltam hogy lesz, próbálom végre hajtani, kudarcokba ütközök, aztán a végeredmény olyan lesz, amire egyáltalán nem számítottam. Negatív értelemben. Így mindig depresszióba esem. Jelenleg itthon sem tudok semmit se csinálni (nem köt már le semmi olyan dolog, amit a 4 fal között lehet csinálni), de kint is csak hosszú sétákra megyek el, vagy bevásárolni. És várom hogy történjen valami. Tudom ilyenkor szokták a nagyokosok történni, hogy csoda nincs, nem repül a sült galamb a szádba, de én már annyit próbálkoztam, hogy belefáradtam. Mások csak ültek otthon és bezárkóztak, én próbáltam mindig nyitni az új felé, sokadszorra nem jöttek össze a dolgok, így most én is csak itthon ülök. Halál komolyan gondolom azt, hogy el vagyok átkozva, vagy ez van megírva a sorsomba.
2016. márc. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!