Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lesz ez még jobb is? (többi lent)

Lesz ez még jobb is? (többi lent)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és nem éppen az a könnyen barátkozó tipus. 8.-os vagyok az osztálytársaimmal már jól elvagyok és szoktunk poénkodni is de nincsen igazi barátom. Nincs akiben megbízhatnék. Nincsen olyan fiú sem aki tetszik... Eddig volt 3 de tényleg csak tetszettek és úgysem volt belőle semmi. Egy erős gimnáziumba jelentkeztem (majdnem kitűnő vagyok csak a tesi hibádzik hozzá) és borzasztóan félek hogy mi lesz ha ott sem lesz senki akiben megbízhatok és mi lesz ha ott sem fognak szeretni, csak kibeszélnek kihasználnak aztán eldobnak mint valami használt papírzsepit. És lehet hogy ez hülyén hangzik de én vágyom arra is hogy szerelmes legyek...az az igazi térdremegős, makogós-pirulós, gyomromban 10000 lepke érzés....nekem hiányzik. Sokat olvasok tényleg, falom a könyveket és hát amelyikben egy kicsi romantikus rész is akad azon elbőgöm magam. Nagyon magányos vagyok és nemtudom mit kéne tennem. Tipikus szürke láthatatlan lány vagyok és sajnos a sok könyv miatt kicsit álmodozó is. Mikor kicsit nyitottabbá válok akkor szoktam poénkodni és szoktak röhögni a vicceimen, de ez a ritkább alkalom. Egyébként fel sem tűnik, ha ott vagyok. ja de. Mikor dolgozatot írunk a körülöttem levők egyből könyörögve néznek rám én mulya pedig segítek nekik mert nem akarom hogy miattam kapjanak rossz jegyet. Nagyon nem szeretem, hogy ilyen vagyok, hogy félénkebb vagyok, hogy szeretnék szerelmes lenni, és hogy nem vagyok olyan menő, meg bevállalós mint az osztálytársaim. Ehhez még az is hozzájön hogy annyi érzékem van a sporthoz mint egy falevélnek, azaz semmi. Szeretek jógázni,meg hajlékony vagyok de az az igazság minden másban totál béna. Nem tudok futni, a labdajátékoknál már a pattogtatással baj van, szóval igazi nyomi vagyok. Szerintetek lehetek szerelmes? Szerintetek lesz olyan akivel összetudok barátkozni? Vagy ez egy álom marad számomra? Egy szomorú lány.

2016. márc. 4. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Ahogy olvastam, már fél év sincs, és középsuliba kerülsz. Új társaság, emberek, egy teljesen másik közeg lesz. Ne számíts arra, hogy sokkal érettebbek lesznek a fiúk-lányok, mert könnyen csalódhatsz, de már önmagában a változás, az új élmények el fogják vonni a figyelmed a magányról. Semmi esetre se változz olyan irányba, hogy megfelelj az osztályodnak, nem kell bevállalósnak sem lenned, és butaságod sem csinálnod :) Ha lehet, ne próbálkozz a cigivel, alkohollal, illetve csak módjával.

Az utolsó néhány hónapban pedig töltsd azzal a néhány emberrel az idődet, akikkel, ha kicsit is, de jóban vagy, és így mások is szívesebben barátkoznak majd veled. A leírásod alapján nincs benned kivetnivaló, ne szomorkodj! :)

2016. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel! :)

A sportban nem vagy jó,de jól tanulsz. Nem lehetsz mindenben tökéletes :)

Én is nehezen barátkozom,sőt sok csalódás is ért,de vannak ismerőseim,és jó a helyzetem. Van barátnőm,a legcsodálatosabb.

Akard a szerelmet! Kell a szerelmet! Vágyakozz! Összefog jönni

18/f

2016. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia,mintha a sajat eletrajzomat olvasnám :( csak a sportolos rest nem igaz.En is az egyik legerosebb suliba jelentkeztem *felvettek* es en is rettegek hogy esetleg 4 even keresztül nem talalok senkit akivel ellehetnek 😯 Ha gondolod beszelgessunk 😊 14/L
2016. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok,elnezest a helyesírási hibákért. *telefon*
2016. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Úúh...nem miattad kapnának rossz jegyet...hanem mert megérdemlik. ne segíts nekik kérlek. Kérlek!Hidd el bőven lesz még az életben aki szeretne kihasználni és eldobni, és azt néha nehéz visszautasítani. Ezt még könnyű.

szerelmes meg akkor leszel ha előbb magadat szereted. Táncolj.

2016. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sok volt a Szent Johanna Gimi?
2016. márc. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
miért lett volna sok?
2016. márc. 4. 23:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert kb. egy az egyben olyan, mintha Reni írta volna...
2016. márc. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ja...hát olvastam azt is de már nem most :D amúgy tényleg ilyen vagyok....de nem tűnt fel a hasonlóság :/ tavaly olvastam, utána egy darabig (mint a legtöbben) vártam a saját "cortezem" .....de annyira nem befolyásolt szerintem....
2016. márc. 4. 23:09
 10/11 anonim válasza:

De éédi vagy Istenem, mindjárt felfallak :D Szerintem semmi gáz veled, nem egy mai sablontindézsder vagy. A sporttal ne parázz, elég, ha a jóga megy. Nem kell mindenkinek Cristiano Ronaldonak lenni, hogy zsonglőrködjön a labdával. Jó, mondjuk ezt pont lánynak írom. Jó dolog az olvasottság, én is sokat olvasok férfiként. Szerintem állj ki magadért, nem kell segítened a többieknek, mert úgysem segítenek vissza. Ha másképp nem becsülnek meg, akkor ennek a segítségnyújtásnak nincs értelme. Önmagadért kell, hogy szeressenek mások, nem a közösbe bedobált értékeid, segítséged miatt.

Még zsenge vagy, majd jön a szerelem, 14 évesen nem vagy elkésve. Most a tanulás az első, barátkozni tudsz online csoportokon belül is pl. Facen, aztán onnan már egyenes út a találkozásig.

2016. márc. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!