Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha magányos vagyok?...

Mit tegyek ha magányos vagyok? Ha nem dolgozok meg esz az unalom. Nem foglal le semmi. Barátaim nincsenek. Egy barátnő meg csak álom marad!

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdésre milyen választ vártok? Majd valaki felsorolja neked a sablon dumákat..."keress hobbit, járj el ismerkedni, mozdulj ki..." blablabla

De ezeket magadtól is tudod, azt meg hogy miért vagy ilyen mi nem tudhatjuk...

2016. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam gimiben.Most kinyiltam,elmegyek szórakozni,sok haverom van.Ez ellen tenni kell,nemtudom hány éves vagy,de mehetnél cserkészkedni vagy csoportal kirándulni.S ha nő az ismerettségi köröd,akkor lesz kiszemelt nő is.Legyél barátságos,s önbizalmas,beszélj magadról is de ne legyen túl érzelgős,s merev sem.Majd belejösz,csak kezd el,s eddél is valamit,az is sok új ismerettséget ad!
2016. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!