Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy a legkönnyebb a nőket...

Hogy a legkönnyebb a nőket kizárni az életemből? Ha már nem kellek egy nőnek se! Valakinek sikerült már levegönek nézni őket? F

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 17:40
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%

Előszőr is, miért akarod a nőked kizárni az életedből? Szerinted miért nem kellesz senkinek? Hülyeség, mert mindenkinek meg van a maga párja.

Ha ki akarod zárni őket az életedből, akkor foglalkozz magaddal! Járj el edzeni, tanulj egy új nyelvet, barkácsolj valamit, vondd el a figyelmed, tedd rendbe magad. Sodródj az árral

2016. márc. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

Ne légy már ennyire önsanyargató és lúzer p ö cs...

Nem kell nyomulni,vagy túlzottan vissza fogni a kantárt ha lánnyal van dolgod.Csak egyszerűen!És majd csak lesz...nm másik bolygóról jöttek.Ők is emberek akárcsak Te!

2016. márc. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Azért mert sose kellettem egynek se.Valahogy teljesen ki kéne őket zárni az életből.De nem egyszerű.
2016. márc. 7. 17:50
 4/21 anonim ***** válasza:

döntés, akaraterő kérdése. az elején nehezebb, aztán ha kialakult az egyedüli életed ami tetszik is, akkor könnyebb.


Kell hozzá pár év mire eljut ide az ember.


nekem 4 évre volt hozzá szükségem.

2016. márc. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Akkor a fele nem sokára meg lesz 2 nap múlva lesz hogy 2 éve egyedül vagyok.
2016. márc. 7. 17:56
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kellesz egy nőnek sem,akkor már ki is vannak zárva az életedből.
2016. márc. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A nők már kizártak téged az életükből, onnantól kezdve nehéz viszonozni.
2016. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Sokan boldogok szingliként, találd meg ebben a saját boldogságod. Nem az elzárkózás fontos ilyenkor, hanem az, hogy megtaláld, mi tesz boldoggá, mi teszi teljessé az életed. Próbálj ki új dolgokat, járj el edzeni, menj el kisebb utazásokra haverokkal, ..., ... Élvezd a nőnélküli életforma szépségeit.
2016. márc. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Nem kell sem kizárni, sem levegőnek nézni őket.Ez esetben saját magad elől próbálsz menekülni,ahelyett, hogy magadba néznél....foglalkozz többet magaddal, szeresd magad,mert ha nem, azt sugárzod kifelé is, hogy nem vagy szerethető.
2016. márc. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Szeretem magam!Csak egy csajszi se akar engem.Na mindegy ez van.Mindenkinek nem lehet párja.
2016. márc. 12. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!