Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy ne utáljon...

Mit tegyek, hogy ne utáljon mindenki?

Figyelt kérdés

Eddig egész jól éreztem magam, voltak emberek akikkel beszélgettem és azt hittem én is szimpatikus vagyok nekik. De tegnap kiderült, hogy nem. A hátam mögött olyanokat mondtam, hogy valahányszor megszólalok oltári nagy baromságot mondok, hogy mindig követem őket (ők voltak az elsők akiket itt ismertem meg és nem nagyon akartam egyedül maradni, de nekem nem jelezték, hogy zavarné őket) hogy beteges dolgokat csinálok és mondok, hogy nem lehet velem normálisan elbeszélgetni és hogy igazából egy jó tulajdonságom sincsen.

Egész életemben, általános iskolás és gimis éveimben én voltam az akit mindenki megaláz, akivel senki sem foglalkozik, aki mindig egyedül van, nem is tudom volt-e valaha egy igaz barátom. Azt hittem, hogy itt az egyetemen máshogy lesz, ezért próbáltam beszélgetni mindenkivel, kedves voltam, érdeklődtem, nem voltam se flegma se bunkó mégsem szeret senki. Akárhányszor mennék oda valakihez beszélgetni, mindig elfordul vagy minden válasza olyan flegma, hogy én érzem magam rosszul amiatt, hogy hozzászóltam.

Hogyan tudnék jó társaság lenni? Olyan aki kedvelnek az emberek?


2016. márc. 10. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szavaidból ítélve ők nem fogékonyak a barátkozásra. Keress olyanokat, akik azok!
2016. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jah, hozzád hasonlókat keress. Ha ők egészen más körökben mozognak, más dolgok érdeklik őket, akkor nem tudsz velük mit csinálni. Én még utoljára azért megkérdezném, hogy ha ennyire zavartad őket, akkor mi a fenéért nem lehetett szólni már az elején?
2016. márc. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább a magány ideiglenesen, mint ilyen társak, akik hátba támadnak. Majd lesznek olyan emberek, akinél lehet butaságot is mondani, akkor is kedvel. Lehet, hogy csak 2-3 ilyen barát lesz, de mélyebb és barátságos kapcsolat lesz, nem fog hiányozni, hogy felszínes "társaságban is elfogadjanak
2016. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg elgondolkodni azon, hogy van-e abban valami, amit mondanak. És ha igen, tudsz-e változtatni?

Ha nem, akkor pedig keress másokat.

2016. márc. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A jelek szerint a kapcsolatteremtés nem az erősséged. Próbálj jobban figyelni a jelekre, hogy viszonozzák-e a közeledésed, hogy maguktól elhívnak, rádírnak, odamennek, megszólítanak, vagy mindig csak te kezdeményezed ezeket...


Egyébként hogyan derült ki, hogy állítólag mindenki utál? Mert néha kegyetlenül félre lehet érteni dolgokat, néha egyetlen jóakaró nagyobb bajt csinál, mint az összes ellenséged együtt.

2016. márc. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megpróbálok majd másokat keresni. Elég szeret hiányos vagyok, jó lenne már valaki aki elfogad olyannak amilyen vagyok.


Úgy derült ki, hogy egyiküknek elmeséltem, hogy a barátom haverjai nem igazán kedvelnek és erre ő is elkezdte, hogy ő sem kedvel mert ilyen vagyok, meg hogy amúgy mindent amit mondtam neki azon a barátaival nevetgéltek, hogy hogyan lehetek ilyen szörnyű és ehhez hasonló dolgok.:/

2016. márc. 10. 12:50
 7/11 anonim ***** válasza:

Úristen, ilyen komolyan létezik??? Minden ok nélkül?

:/

2016. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legnagyobb baj,hogy az emberek többsége túl komoly.és ez nem azt jelenti hogy felnőttesek és okosak,hanem azt hogy korlátoltak és semmit nem fognak fel lazán..vagy csak a magyarok többsége ilyen begyöpösödött?
2016. márc. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt most arra értem,hogy ennyire utálnak valakit azért,mert esetleg hülyeségeket mond...
2016. márc. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Színészettel.

De maszk hordás helyett inkább legyél önmagad, érezd jól magad s keress hozzád passzoló személyiségű embereket.

2016. márc. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!