Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy valójában nem éreztek?

Figyelt kérdés

A család természetesen más kategória, arra lennék kíváncsi, hogy komolyabb érzéseket nem tud kiváltani semmi sem, sem egy randi, semmi...

Mit lehet tenni? Nem volt ez mindig így...


2016. márc. 15. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha vannak emléktárgyaid (de tulajdonképpen szinte akármelyik megteszi), nézegesd végig mindet, hátha az ahhoz kötődő emlék kivált belőled valami érzelmet. De ugyanezt megcsinálhatod a könyveiddel esetleg, és felidézheted az érzéseket, amit az olvasás közben tapasztaltál.

De akár ki is mehetsz. Ha városi vagy, nézz el egy-két térre, menj végig pár utcán, amik "fontosabbak", valami valahol biztosan kivált belőled valamit. Az most mindegy, hogy jó vagy rossz dolgok kerülnek-e a felszínre, mert ha valóban nem érzel, akkor akár jó, akár rossz érzés fog el, már annyival előrébb vagy, hogy érzel valamit (érted, mire akarok kilyukadni, igaz?)


Remélem, tudtam segíteni.

2016. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Pontosan én is igy érzek! Amúgy lassan 21 éves lány vagyok.

Olyan érzéktelenné váltam, úgy árzem hogy nem működik már semmi, pedig én sem voltam ilyen. Valamikor egy pontban nálam kikapcsolódott minden, nem tudom, furcsa ezt leirni, sőt nem is lehet.

Pl nekem ez kb azóta lehet hogy elveszitettem a nagy szerelmemet :(

2016. márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. márc. 15. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már ilyet és sokszor érzek is. Szerinte az segít ha keresel egy akármilyen kis dolgot, amiért tudsz lelkesedni, vagy amit tudsz szeretni, lehet valami edzés, sorozat, tanulás, akármi. És ha ez megvan, akkor sokkal könnyebb elérni, hogy más dolgok is kiváltsanak valamit belőled.
2016. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!