Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kifogytam az ötletekből....

Kifogytam az ötletekből. Lehet az aurámmal/kisugárzásommal van a baj? Ezt hogy javitsam meg?

Figyelt kérdés

Kimondom kerek perec: pocsék magánéletem van, eljutottam arra a pontig amikor már kész, nem tudom mitévő legyek. Voltam kedves másokkal, segitőkész, mosolygós, tisztelettudó. És ezeket nem azért irom hogy szépitsem magam! De semmi nem volt jó. A kutya nem volt kiváncsi arra hogy velem barátságot/ismerettséget alakitson ki. Egyetemen új órán sem tudtam kijönni senkivel, hiába közeledtem, egy buliban sem tudtam a közös baráti társaságban lévővel összebarátkozni. Egyszerűen nem voltak nyitottak. Sőt, lekezelő mind egytől egyig.

Kész, már nem tudom mire gondolni, csak arra hogy nincs jó kisugárzásom. Pedig nem vagyok csúnya, jó megjelenésem van, és mégis kerülnek. A higiéniám is jó, mindigis ápolt voltam, normális családból származom.



2016. márc. 15. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincsenek barátaid, haverjaid? Középsuliba hogy jöttél ki az emberekkel, osztálytársakkal?
2016. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mindigis voltak mellettem emberek, nem voltam menő sosem, de mindig voltak barátaim. De egy idő után valami elromlott és elpárologtak, aztán a sulinak vége lett és mindneki ment a maga útja fele. Én emntem egyetemre, ott az ismerkedés már nem is ment. Bár lett volna lehetőségem arra hogy a menő csajokhoz tartozzak, de nem akartam úgy hogy annak az legyen az ára hogy állandóan le kell igyam magam minden héten a bulikon (plusz hogy anyagilag én ilyesmit nem tudok megengedni magamnak).

Jóban vagyok emberekkel, de nekem hiányzanak a tartalmas beszélgetések. És egyszerűen érzem hogy emberek kerülnek engem.

Van három jó barátnőm, de őket sme érzem már olyan közelinek (az egyik külfölön van, a másik épp most fog szülni-de amúgyis az utóbbi fél évben le se sz**)... a harmadik meg olyan hogy rosszindulatú lett...

Van egy fiúbarátom, és annyi. Meg ugye azok akikkel jó a viszonyom de nem tartalmas.

2016. márc. 15. 18:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyetem ilyen, sokkal nehezebb ismerkedni,haverkodni, nem olyan egyáltalán, mint a filmekben. Nekem is összvissz egyetlen egy új haverom/barátom lett, a többiekkel csak olyan köszönőviszony szintjén vagyok, nem bírom őket. Csak nekem szerencsém volt, mert a városomban maradtam, ahogy a legtöbb gimis volt osztálytársam is, így tudom velük tartani a kapcsolatot. Te hogy vagy ilyen téren? Nincs rá mód, hogy visszaszerezd a régi haverjaidat? Nem tudod felvenni velük a kapcsolatot?
2016. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a hajó már akkor elúszott mikor lecseréltek menőbb barátokra. Erre semmiképp sincs módon már.
2016. márc. 15. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szomorú lesz amit mondok, de ez a felnőtt kor, 24 éves kor után 35 éves korig nem lesznek az embernek barátai, mert irtó nehéz találni, jómagam is így voltam, és vagyok, sajnos bele kell már törődnöm, hogy többé nincsenek már olyan helyek a munkahelyen kívül, mint a suli, vagy a külön foglalkozások ahol sok gyerek meg tini van össze zárva ott persze kialakulnak a kapcsolatok, én szórakozóhelyen tuti, hogy nem fogok ismerkedni. Sajnos olyan munkahelyre csöppentem hogy gép előtt ülve 2 óránként találkozok 1 emberrel aki az éjjeli biztonsági őr... ő jó fej. De nagyon hozzá szoktam, hogy sok ember vesz körül, valahogy az életvitelem be is állt erre, de a szoros kapcsolatok felbomlanak amíg nincsen közvetlen kontaktus. Én nem tudom mit is csináljak, gyereket nem akarok, egy barátnő, most senki ne sértődjön meg de nekem sok aggodalom, és nem is vagyok egy érdekes figura, magamat sem mondanám egy rossz kinézetű egyénnek. Sajnos magyarország nagyon elöregedett, és tesznek az emberek szociális kötődéseinek fenntartására, idehaza nincs annyi lehetőség mint külföldön, mármint van, de egy olyan mint jómagam aki 160.000 forintos fizetéssel rendelkezik már csak arra csökken a lehetőségek száma, hogy vagy eljárok kocsmába piálni (amilyen én nem vagyok) vagy valami szórakozóhely. A többit én önfenntartó létemre nem tudom megengedni magamnak, nem úgy mint akiknek a szülei finanszírozzák minden kimozdulását. Külföldre szeretnék menni, az angol nyelvem kiváló, a Kínai (standard mandarin) még ugyan nem az az anyanyelvi szint de már helyt tudnék állni, ha meg nem sikerül Ázsiába utaznom akkor azt hiszem gond nélkül véget vetek az életemnek, hiszen minden olyan színtelen, egy mókuskeréknek tűnik. Jó fizikumom létére még gondolkoztam a katonai pályán, ott legalább tennék is valamit mielőtt meghalnék, meg hasonló. De a családcsinálás amit az én koromban elvárnának tőlem, nem nekem való.


Szóval sajnos a mondandóm lényege, hogy ez ellen nem könnyű tenni ez vár minden emberre 25 után, aki még szingli, vagy esetlen még nem házas, sokak már gyereket terveznek 24-25 éves koruk után.

2016. márc. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%-os egyetértés az utolsóval! Ez sajnos így van, gyerekkori, tinédzserkori haverok lemorzsolódtak, aztán munkahelyeken már én sem tudtam kialakítani kapcsolatokat. Párkapcsolat keresésben meg ugyanazt érzem, mint a kérdező. Nem hinném hogy probléma lenne a külsőmmel, belsőmmel, mégis egyszerűen sehogy sem tudtam egy barátnőt találni. Pedig a mérce már igen csak alacsonyra van téve. És folyton azt látom, hogy külsőre, belsőre teljesen különböző emberek vannak együtt, és vélhetőleg boldogok. Tényleg nem tudnék magamról olyan marha nagy negatív dolgot írni, ami gátolna a parkapcsolatokban, mégis pofátlanul magányos vagyok évek óta. Járjak el bulizni? Hova? Szórakozóhelyekre tinédzserek közé, vagy kocsmába alkoholisták közé? Más program meg mi van Magyarországon? Főleg vidéken? Sétáljak az utcán aztán majd történik valami?
2016. márc. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lebannen válasza:
2016. ápr. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!