Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mostanában nagyon erős hangula...

Mostanában nagyon erős hangulatingadozásaim vannak, mit tudnék tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van most velem...Olyan üresnek, értéktelennek érzem magam. Mint aki nem ér semmit, és senki nem szereti igazán. Mintha valami baj lenne velem, de nem tudom mi. Úgy érzem, soha semmire nem fogom vinni, és semminek nincs már értelme. Néha rámjön valami, és egyik pillanatról a másikra teljesen eltűnik az életkedvem. Hirtelen elegem lesz mindenből, semmihez sincs kedvem. Lehangoló és bunkó vagyok napokig mindenkivel. Egyszer teljesen jó kedvem van, vidám vagyok, boldog, kiegyensúlyozott, majd egy csapásra megváltozik az egész és olyan, mintha egy teljesen más ember lennék. Semminek nem tudok örülni, mindenben a rosszat látom. Ez leggyakrabban akkor fordul elő, amikor több napig nem találkozok a barátaimmal. Majd amikor ismét találkozok velük, "visszatér az életkedvem". Mi okozza ezt a egészet, és mit tudnék tenni ellene? A válaszokat előre is köszönöm.

15/L.



2016. márc. 26. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehetne ide ezernyi okot felsorolni, és azt is lehetne mondani, hogy ez a serdülőkor jellemzője. De a valódi ok az a szervezeted oxigénhiányos állapota. A szervezeted folyamatosan oxigénhiánnyal küzd!

Esetleg légzőgyakorlatokkal lehetne javítani a helyzeten!

2016. márc. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van. Én sem tudom, hogy mit lehetne ez ellen tenni, de néha elég durva, hogy minden előjel nélkül, egyik pillanatról a másikra képes vagyon erősen lehangolt, kedvtelen, szomorú állapotba kelrülni.

16/F

2016. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első: köszönöm, utánanézek a dolognak, remélem segít!:)
2016. márc. 26. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyan így vagyok, de nekem ez így jó. Szeretem, hogy "kiszámíthatatlan" vagyok és mivel mostanság mindenkit utálok, nem bánom, ha ilyen vagyok.

17/L

2016. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Unblock válasza:

Nemismered sajat magad kellokeppen , keresed onmagad nemde? .


Ez az oka mindennek

2017. jan. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!