Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet, hogy egy ilyen...

Hogyan lehet, hogy egy ilyen srácnak ennyire ne legyen senkije? Évek óta se kapcsolata, se barátai?

Figyelt kérdés
21 éves, jó külsejű, magára adó, első ránézésre pont az a nagy társasági ember. Nem egy nagy beszédes, inkább merengő típus, de ha több időt töltesz vele, lassan megnyílik.

2016. márc. 27. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert még nem találkoztunk, én szívesen barátkoznék vele:D

De ki tudja, lehet, hogy van valami olyan tulajdonsága, ami miatt kerülik. De ezt nem lehet előre tudni, ezért kell beszélgetni vele, és megismerni^^

2016. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is egy ismerősöm van ilyen, némelyikről tudom, hogy az egy éjszakás dolgokra megy, nincs ideje lekötni magát sem ingere.
2016. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
talán kötelező párkapcsolatban élni 18 éves kor fölött?
2016. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló ember vagyok, nekem sincsenek barátaim :(


21/F

2016. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Számomra furcsa a kérdésben, hogy nem nagyon indokoltad meg, számomra nem meglepő ennyiből az, hogy valaki magányos.

"Jó a külseje, ad magára" Ezért kellene barátai legyenek törvényszerűen?


"első ránézésre pont az a nagy társasági ember"

Ezt hogy érted? Ezzel is a külsejére célzol? Ebből az oldalból szerintem csak te vagy eltévedve, ha úgy veszed, hogy a jó külsőtől nagy társasági ember valaki.

Utána folytatod, hogy nem beszédes. Akkor miért lenne társasági?


Egyszerűen lefordítva annak van valakije és kapcsolata törvényszerűen, aki AKAR magának kapcsolatokat. Aki esetleg elzárkózik, inkább elvan magában, annak honnan is lenne? Nem mások kell rohanjanak utána folyton a külseje miatt.

2016. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet, nem vagyok egy társasági ember, nem vagyok a "mai ideál", vagyis 40 kilós, szőke hajú, vastag szemöldökű lány. A közeli barátaimat és a családomat viszont nagyra becsülöm. Nem értem, az embereknek (nagyrészt) miért csak ilyenre van szüksége. 17/L
2016. márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

# 6 Én mindig azt tapasztalom, hogy a társaságilénység nagyrészt a nyitottságtól függ, nem a külsőtől.

A te környezetedben nincsenek más nem-40-kilós, nem-szőke hajú lánytársaságok? Vagy azok már nem társalognak egymással?:)

2016. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!