Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezik olyan hogy esti...

Létezik olyan hogy esti depresszió?

Figyelt kérdés
Valamiért sokszor este nagyon rossz kedvem lesz, egyedül érzem magam. De masnap reggel mintha mi sem történt volna, jól vagyok, jó a kedvem.

#depresszió #rosszkedv #kedvtrlenség
2016. márc. 28. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez valahogy velem is így van:D
2016. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

depresszió egy súlyos mentális betegség és nagyon nem egyenlő a szomorúsággal...rohadtul kezd elegem lenni abból, hogy mindenki dobálózik azzal, hogy depressziós, pedig csak szar kedve van


kicsit neki lehetne állni tájékozódni!

[link]

2016. márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez szokott lenni, valószínűleg azért, mert este egyedül vagy, vagy legalábbis kikerülsz a nagyobb társaságból, sőt én még azt is megfigyeltem, hogy a sok telózás is ilyen letörtséghez vezet 17/L
2016. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez késő délután/naplementekor van. Ha otthon vagyok, ilyenkor le kell eresztenem a redőnyt addig, amíg be nem sötétedik, mert különben úrrá lesz rajtam egy nagyon erős szomorú érzés.
2016. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

A 2. váalszolót nem tudom miért pontozzátok le, teljesen igaza van. Nevetséges minden szar kedvre rámondani, hogy depresszió, az egy betegség.

nyilván egyedül vag otthon, esetleg a szüleiddel, rommá unod magad és a barátaid meg közben lefoglalják magukat, amitől meg befordulsz. Tanulj, olvass, nézz filmet, csinálj valami kreatív. Aludj. Akkor nem jut időd a szomorkodásra.

2016. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nemtudtam máshogy megfogalmazni bocs
2016. márc. 28. 23:19
 7/8 homo ludensz ***** válasza:

Igazából "normális" körülmények között este mikor megül a csend akkor számadást készít az ember a maga mögött hagyott napról. Tervez hogy holnap milyen feladatai lesznek amelyeket el szeretne végezni.

A rossz kedv az még nem depresszió csak ha tartósan megtelepszik mint a penész a falon akkor válik azzá. Akkor viszont már nem csak este lesz rossz kedved.

2016. márc. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Létezik, olyan mint a reggeli erekció. Nem tudni mitől van csak úgy jön, de nem mindenkinél.
2016. ápr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!