Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen érzés ha szeretnek?

Milyen érzés ha szeretnek?

Figyelt kérdés
Honnan lehet tudni? Te hogyan éled ezt meg, mit vált ki belőled? Egyszer csak "rájöttél" hogy xy szeret? Ha igen, mi volt az a pillanat? Vagy mindig is tudtad pl szülők, testvér, első látásra szerelem stb esetében?

2016. márc. 29. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a növéremmel nagyon sokat veszekedtem és gyülölködem régebben,de amiota beleolvastam a naplojába(nem szép tudom) azota tudom,hogy igazán szeret és én voltam a hibás. Mostmár nagyon jol kijövünk. :)
2016. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvas a gondolatodban, megért, ha kell, felvidít. Kimondhatatlanul egy hullámhosszon tudtok egymással lenni, ez egy érzés, amit nehéz megfogalmazni.
2016. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom :D Valahogy nálam mindig csak egyirányú volt. Vagy csak túl nagy az elvárásom ezen a téren, és azt hiszem csak akkor szeretne valaki igazán, ha ő is olyan végletes dolgokat metenne értem mint én érte.
2016. márc. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az emberek úgyse tudnak rendesen szeretni... vagy csak engem nem szerettek még olyan hű de nagyon.

Amikor én szeretek valakit, akkor bármit megtennék érte, mindig ott vagyok neki, számíthat rám, szinte bármit kérhetne, én megtenném neki. Vele akarok lenni, hiányzik, sokat gondolok rá.. Ilyenek. De velem ilyet sose éreztetnek, max akkor, amikor kiakarnak használni.

2016. márc. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, de itt hagyok egy választ hátha valaki elmagyarázza és legalább olvashatok róla
2016. márc. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!