Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Halogatok mindent, régebben...

Halogatok mindent, régebben nem voltam ilyen. Régebben sok volt az akaraterőm, most meg kényelmes vagyok. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Idősödsz... El lustultál!


Nekem mondod?... Ha lenne olyan ,hogy a világ leglustább embere ,lehet ,hogy én kapnám a díjat! (és erre NEM vagyok büszke)!

2016. ápr. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Èrtem..... De tèged nem zavar? Mert engem igen ...
2016. ápr. 5. 01:10
 3/6 anonim ***** válasza:

DEHOGYIS NEM!! Eléggé meg tudja keseríteni az ember életét a lustaság! (Nem egy olyan jó móka ez)!


Annyit hozzá tennék ,hogy olyan vagyok mint egy önindító hibás autó: csak a kezdő lökésre van szükségem ,utána már belendülök! Olyan mint mikor reggel fel kell kelni az ágyból... nehezen ereszted el az ágyat ,de ha már egyszer fel keltél onnan ,akkor minden könnyebb!

2016. ápr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jaja..igaz szerinted a hiányosságokat belehet pótolni?
2016. ápr. 6. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden hiányosságot be lehet pótolni (kivéve ,ha határidős és a határidő elmúlt)! ;)
2016. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok,köszi.Ez jó hír.
2016. ápr. 7. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!