Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Látom, hogy mások mennyire...

Látom, hogy mások mennyire egyszerűen ismerkednek, találnak barátokat vagy párt maguknak, nekem viszont mindez nehezen megy, és ez elkeserít. Ti hogy kezelitek ezt?

Figyelt kérdés
Valósággal elmegy az életkedvem, ha látom egy-egy barátomat a párja oldalán, ahogy puszilkodnak, ölelkeznek meg miegymás. Ilyenkor akarva-akaratlanul eszembe jut, mennyire gátlásos és szerencsétlen vagyok, és hogy mennyire nehezen ismerkedem. És ez az érzés akár napokig is eltarthat, legjobb esetben, és rendszeresen belekerülök ilyen hullámvölgyekbe. Akárhányszor próbáltam változtatni és erőt venni magamon, mindig csalódás lett a vége, így már értelmét sem igazán látom energiát pocsékolni a barátkozásra vagy az udvarlásra. A munkába és a hobbijaimba bele tudok temetkezni, de azokon kívül nem igazán tudom elterelni a figyelmemet. Mellékesnek érzem magam, nem érdekel senkit a mondandóm, nem tudom senkinek elmondani, ami bánt, nem érzem, hogy bárki is megértene.

2016. ápr. 9. 18:35
 1/5 A kérdező kommentje:
20F
2016. ápr. 9. 18:37
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Nyugi, ez az érzés 30 évesen is meglesz, tapasztalatból mondom.
2016. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
70%
álj a sarkadra keress magadnak párt és barátokat. ha nem teszel valamit most mindig halasztani fogod mig teljesen eltemet a magány és egyre rosszab lesz csak.ahelyett hogy gyakoriznál azon kellene gondolkoznod hogy holnaptól hogyan kezdesz bele a változtatásba
2016. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, de már lesz*rom. Ha önzetlen szeretet akarsz, vegyél inkább egy kutyát, szexhez meg bármikor hozzájuthatsz egy kisebb összegért, ha az hiányzik.
2016. ápr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az is lehet, hogy még nem találkoztál olyan emberrel, akinek hasonló az ízlésvilága és az érdeklődési köre. Nekem is mindig mondták, hogy menjek el bulizni, hogy ismerkedjek. De WTF, egy buliban majd biztos megismerek intorvertált embereket? Ugye, nem. Ezért inkább animeconokra járok, az tele van ilyen emberekkel. Csak kár, hogy velük nagyon ritkán találkozom.
2016. ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!