Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitol van hogy a magyar...

Mitol van hogy a magyar ferfiak-fiuk ennyire magyanosak es depressziosak?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 9. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Pont az olyanoktól mint te...
2016. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Magányosak és depressziósak?


Nem tudom, az én környezetemben a többség elég kiegyensúlyozott, a korosztályomban (30 éves vagyok) a legtöbbjüknek van párja is.

2016. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Nem vagyok se magányos,se depressziós

18/f

2016. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tehát egy magyar miért magyaros?


Egyébként az én ismerőseim között gyakorlatilag csak nők depressziósak. Szerintem itt is többségben vannak a lelki/ mentális problémákkal küzdő nők.


A magánéletemben egyetlen magányos férfi ismerősöm sincs. A munkatársaim - kb. 200 ember - között max. 25 éves korig jellemző az egyedüllét, de ők sem magányosak, csak még fiatalok, és "kalandoznak". Viszont közöttünk egyáltalán nem magasabb a férfiak aránya a nőkénél.

2016. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"az én ismerőseim között gyakorlatilag csak nők depressziósak"


Nem véletlen, a depresszió kb. kétszer annyi nőt érint, mint férfit.

(Mondjuk ez csak a diagnosztizált esetekre vonatkozik, a férfiak pedig köztudomásúlag jobban takargatják a lelki bajaikat, jóllehet a depresszió betegség, és nem gyengeség.)

2016. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem sokszor volt az a tapasztalatom, h. a magyar férfiak tele voltak negatív energiával. Tőlem vartak el kapcsolat elejen, h. felvidítsam őket, amikor depressziósan , feszülten megerkeztek hozzam. A kapcsolat elején talán udvarolni kellenne egy pasinak es nem depressziósan mellettem ülni. Mas naciókkal nem volt ez a tapasztalatom Hungaricum:) 40 folotti pasikról beszelek
2016. okt. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!