Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt valaki rajtam kívül,...

Van itt valaki rajtam kívül, aki minden sorból kilóg?

Figyelt kérdés

Ha valakivel együtt vagyok, szinte biztos, hogy furának, de minimum szokatlannak, meglepőnek tart. Képtelenek megérteni. Faék egyszerűnek látok mindenkit, akik számomra a legalapvetőbb dolgokon akadnak fenn.

Ha egyedül megyek valahova, bárhogy nézek, mindegy hogy mikor, hova megyek, hova nézek, akármit csinálok, még ha csak létezem is... mindenki les, bámul, nevet, mutogat a párjának (mármint engem), furán néznek. Tény, hogy nem érzem jól magam egyedül ismeretlenek között, az utcai tömegben sem, de ez ennyire látszik?

Nem illek sehova, semmilyen környezetbe ahol más emberek vannak.

Fontos: Sokan azt gondolják mennyire mások, őket senki sem érti meg, mindent megtesznek azért, hogy egyedinek látsszanak...stb, de valójában tele vannak barátokkal, és semmi különc tulajdonságuk sincs. Sajnos én nem közéjük tartozom. Nem akarok különc lenni, de nem tehetek semmi mást, minthogy hozzám hasonló embereket próbálok keresni.

Mindig ilyen meg nem értett fura ember leszek, aki bolyong a világban egyedül? :/ nem vagyok mindig búval b***ott, de ez most valahogy kijött. Leginkább olyanoktól várok kommentet, akik ilyen helyzetben vannak. A baromkodásra ott a vallás, vagy ezotéria kategória.

21F


2016. ápr. 16. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát a kövér ember tényleg kilóg a sorból. Akárhogy áll egy része kilátszik.


Egy kövér ember

2016. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1# Nem a mcköcsögben lévő sorra gondoltam. Vékony vagyok.
2016. ápr. 16. 20:26
 3/7 anonim válasza:
Hívj fel egy k.rvát, fizetsz neki, azt biztos veled marad, legalábbis egy menetig.(: Hülyeséget félre téve: Próbálj valami ökörséget csinálni, vagy valami perverz hülyeséget mondani a körülötted lévőknek. De most komolyan! Voltam én is ilyen helyzetben, engem is a baromkodás menekitett meg, keresd a megfelelő pillanatot, eleinte elég 1-2 hülyeség, aztán jöhet egymás után 4-5. Próbáld ki! A szórakoztatás aranyat ér.
2016. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sokszor egy embert szimplán jó póénjai miatt jobban kedvelnek, mint valami romantikus Chicharitót.
2016. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rám is jellemzőek ezek. Mindenhol kilógok.
2016. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A baromkodással csak olyan embereket gyűjtenék magam köré, akik ennek hatására másmilyennek ismernek meg, mint amilyen vagyok. :)
2016. ápr. 16. 22:03
 7/7 elwera ***** válasza:

"Ha egyedül megyek valahova, bárhogy nézek, mindegy hogy mikor, hova megyek, hova nézek, akármit csinálok, még ha csak létezem is... mindenki les, bámul, nevet, mutogat a párjának (mármint engem), furán néznek."


Valószínűleg az arcodra kiül ilyenkor egy bánatos, vagy mérges arckifejezés, ami feltűnik a többieknek. Csak mivel nincs nálad tükör, nem látod milyen pofákat vágsz útközben.

2016. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!