Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok, akik szintén szereteth...

Lányok, akik szintén szeretethiányban szenvedtek, örülnétek neki ha valaki felajánlaná, hogy beszélgessetek és ha szimpatikus a másik, akkor személyes találkozással és sok öleléssel csökkentsétek ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Mindenkinek vannak nehéz időszakai és aki mondjuk egy kicsit más világban él és egyedül érzi magát, annak bizony ez nagyon nehéz... Gondolom többen vannak, vagyunk ezzel így. Miért ne lehetne, hogy ezek az emberek egymásra találjanak és segítsenek egymásnak... 26/F

2016. ápr. 19. 19:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Könnyített pályán próbálsz csajt szerezni? Ejnye...:)
2016. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Talán ha ismernéd mások életét, máshogy vélekednél... Nem tudod többek közt azt sem, hogy én mit éltem át és hogyan és legfőképp miként hatott ez rám... Ha egy ölelésre vágyom, akkor egy nőt szeretnék megölelni, lehet ez túl maradi, de én konzervatív vagyok.
2016. ápr. 19. 20:04
 3/23 anonim ***** válasza:
51%
Lányok, az Isten mentsen meg titeket az ilyen alattomos dumával megáldott férfitól aki itt hirdeti magát. Legyen eszetek!
2016. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ember, te miről beszélsz?! Leírtam mindent. Ha dugni akarnék, azt nem ide írtam volna te idióta!
2016. ápr. 19. 20:37
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is szeretethiányom van gyakran, de ettől még nem fogok idegen pasikkal találkozni és ölelkezni. Attól nem lenne jobb semmi.
2016. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
#4: Haver, itt te vagy az idióta. Szerinted sorba fognak állni az ölelésedért? Szerinted akkora nagy szám vagy hogy téged akarnak? Ébredj már fel, szánalmas műsor amit művelsz.
2016. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

1, Nem vagyok a haverod.

2, Ha nem tetszik lehet máshol okoskodnod! ;)

2016. ápr. 19. 20:48
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

Nem, mert attól félnék, hogy:


1., hülyének néz

2., perverz

3., megerőszakol

4., olyan idióta, hogy azt hiszi, ha egyszer

találkozunk, már járunk is

5., kamu az egész, és így akar csajt szerezni (lásd: "meleg vagyok, de sose voltam nővel, szívesen kipróbálnám" - szólt az amúgy szívtipró srác a 45. csajnak aznap).


Nem, nem gondolom, hogy minden pasi ilyen, de az embernek akkor kell óvatosnak lennie, amikor teheti.

2016. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
A másik meg hogy nem ölelgetek idegeneket, de barátokat se, sőt, puszit se adok minden "legjobb barinőnek".
2016. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
46%

8-9-es vagyok. Na, az ilyen privátok miatt nem mennek bele iylenbe a nők:



Ha találkoznánk akkor jól szét nyalnánk egymást és után az arany ujjacskák is előkerülnének.


Szét nyali-faliználak téged te kis huncut kis engedetlen után kis szűz nyelveddel engem nyalnál ki, jó hangzik mi?


25/N

2016. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!