Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék? Nagyon kivagyok.

Mit tehetnék? Nagyon kivagyok.

Figyelt kérdés
Na szóval negyedikes koromban barátságot kötöttem egy olyan lánnyal akivel nem kellett volna ez volt életem eddigi legrosszabb döntése. otthagytam miatta a legjobb barátnőmet aki már nem az hálistennek. Ötödikes koromban voltak kisebb veszekedéseink mind a két emberrel mert nem tudtam eldönteni, hogy mi legyen... A legjobb barátnőmmel egyszer eléggé összevesztem, olyanokat mondtam neki amit nem kellett volna. Na ez a hír eljutott anyumhoz és nagyon szégyelte magát miatta és mérges volt rám. Nagyon megbántam amit tettem sírtam, bűntudatom volt hónapokig úgy, hogy kibékültünk és megegyeztünk, hogy soha többet nem áll közénk az az ember akivel barátkoztam negyedikbe és jól elvoltunk. Amúgy az az ember akivel negyedikbe összebarátkoztam annak volt egy legjobb barátnője még alsóba csak úgy bánt vele, hogy nem barátkozhat senkivel és meg is pofozta és ezért otthagyta a legjobb barátnője és ezért pottyant hozzám....Úgy naggyából minden rendben volt addig, amíg ez az íllető akivel negyedikben összebarátkoztam meg nem ismerkedett az uncsimmal. Miatta az uncsimmal annyira összevesztünk, hogy 3 hónapig nem beszéltünk, de végül kibékültünk. Na most hetedikes koromba kibékült ez az illető a legjobb barátnőjével és elkezdtek piszkálni, rugdosni...Majd pár nappal ezelőtt szövetkeztek az én legjobb barátnőmmel és ő elmondta nekik, hogy mi történt ötödikbe amikor összevesztünk. És hát elmondták, hogy mindent vissza fognak adni nekem amit akkor műveltem...és ez azt jelenti, hogy rugdosnak, dobálnak ággal, olyanokat mondanak rám , hogy tetves vagy és biztos anyádtól örökölted és ez fog menni minden nap minden szünetben egészen ballagásig és mondták , hogy még rosszabb dolgokat fognak velem csinálni. Mit tehetnék, hogy befejezzék az oké, hogy hagynak nem foglalkoznak velem és egyedül maradok de hogy minden nap, minden szünetben ezt csinálják velem ezt nem bírom. Minden nap hányingerrel és félve fogok suliba menni ahogy most is. Mit tehetnék ez ellen? :(

2016. ápr. 21. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél tanár közelében.
2016. ápr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szólj anyudnak, és az igazgatónak.
2016. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szólj a tanároknak és legyél tanár közelében. Otthon is mondd el.
2016. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már elmondtam anyumnak és aszonta hogy az osztálytársaim melett legyek messzi ívből kerüljem őket és szóljak a tanároknak és ha nem fejezik be megyünk a szüleikhez...
2016. ápr. 21. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:
mutasd meg nekik hogy kemény vagy állj ki ellenük! persze szólsz az anyunak de az szerintem csak ront a helyzeten
2016. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!