Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nemsokára lediplomázok, és...

Nemsokára lediplomázok, és egyedül maradok, a barátaim itt hagynak, hogyan szerezhetek újakat?

Figyelt kérdés

Hazamennek a lakhelyükre ami messze van, vagy kimennek külföldre, kiköltöznek, csak én maradok az egyetem városában. Tartani tudjuk a kapcsolatot, de az nem olyan, személyesen jobb:( nem is tudunk majd találkozni, csak nagyon ritkán.

Én itt fogok dolgozni, munkahelyen mennyire lehet barátokat szerezni?



2016. ápr. 27. 06:43
 1/3 anonim válasza:
Szia! Ne aggódj, a munkahelyen is lehet barátokat szerezni. Én is ott találtam barátokat diploma után. Szervezünk munkán kívül programokat, moziba megyünk vagy vacsorázni. Akivel viszont szoros volt a barátságod az egyetem alatt, azzal úgyis fogod tartani a kapcsolatot. Csak arra figyelj, hogy ne hanyagold el őket nagyon.
2016. ápr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, de gondolj arra, hogy akiket most barátaidnak nevezel, ők is idegenként kerültek veled kapcsolatba!

.

Régen is lehetett kapcsolatot tartani, mára pedig a netet is feltalálták...

2016. ápr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon nehezen éltem meg ezt az időt. Örültem, hogy lediplomáztam, megvolt a bankett, és mindenki ment a szélrózsa minden irányába. Középsuli után is rosszul éreztem magam, mert koliban sosem voltam egyedül, de akkor még jött az egyetem,ahol szintén kollégista voltam és emberek között voltam. Aztán hazaköltöztem a szülőfalumba, és megindult a leépülésem, itt nem találtam barátokra, 10 év nagy kihagyás, amíg távol voltam tanulni. Plusz most még a munkanélküliség is, hát ez egyszerre kicsit sok, nehéz így élni.
2016. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!