Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok! Többi...

Nagyon magányos vagyok! Többi lent! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szinte csak a munka!Utána meg esz az unalom.Vannak barátaim de mégis magányos vagyok.Nekem meg barátnőm nem hiszem hogy lesz mert elég vissza húzódó vagyok a nőknél.Pedig szeretnék egy kapcsolatot.De ez csak álom marad.Mégis mit kéne tennem?Nem találom a helyem a világban.Minden nap rossz hangulatom van az egyedül lét miatt.f
2016. ápr. 30. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nem mersz kezdeményezni, akkor eleve esélytelen a dolog.
2016. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom!Elég béna vagyok ilyen téren.
2016. ápr. 30. 20:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki. Kezdj el sportolni, es olyan eloadasokra, koncertre, esemenyre jarni ami erdekel. Keress part tarskereson.
2016. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Régebben ki mozdultam de mindig csak egyedül voltam.Az meg elég uncsi. Társkeresőn is próbálkoztam csak egy randi volt az is több mint egy éve.Az óta semmi siker.
2016. ápr. 30. 20:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig csak igy tudod kirangatni magadat ebbol.
2016. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
eddig se sikerült!Most se menne másképpen?Hiszen nem vagyok érdekes a nők szemében.Ez nem nyafogás csak ez az igazság.
2016. ápr. 30. 21:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Hidd el ha kicsit produktivabban allnal a dologhoz menne a tarskereses. Aktivizald magadat. :)
2016. máj. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Amit tudtam meg teszem,fogalmam sincs mit tudnék tenni mèg.
2016. máj. 1. 14:59
 10/10 anonim válasza:
El se hinnéd milyen sok magányos ember van a világon,sportolj,tanulj,kezdj el valami tanfolyamot,ami érdekel,tanulj nyelveket,stb.Az ember társas lény ez van a génjeibe kódolva az életösztön miatt,hisz csapatban nagyobb az esély a túlélésre.Valamint az utódnemzés ösztöne is dolgozik bennünk.Ezért érzi az ember rosszul magát ha egyedül van és nincs párja sem,az agy generálja ezeket a rossz érzéseket.
2016. máj. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!