Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 2-3éve pörgős, nagyszájú...

2-3éve pörgős, nagyszájú voltam, nem tudtam megülni egy helybe. Most meg. úgy érzem "lenyugodtam" de a régi akarok lenni. Lehetséges? 21l

Figyelt kérdés
Régebben valami hajtott belül állandóan hogy menni találkozni , bulizni, jó szövegeim voltak ..most meg nem vagyok kíváncsi senkire ,leépítettem a baráti talikat 3-4havontára. megfontoltan szinte diplomatikusan beszélek, hogy ne tartsanak tanulatlannak de ez nem jó.. újra magam akarom adni aki régen voltam viszont ahogy idősödök nem akarom hogy nővé érett létemre szeleburdinak tartsanak
2016. máj. 4. 23:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Te meg egy alja paraszt
2016. máj. 4. 23:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Kitomboltad magad és lenyugodtál, megkomolyodtál. Régi akkor leszel amikor majd új barátaid lesznek. Én is hasonlóan voltam 19-20 éves koromban szinte leállt minden, akkor volt egy átmeneti időszak amikor fél évre újra a régi lettem de annak is hamar véget ért. Utána 22 éves koromig nyugodtság volt, és unalom, és egyedül maradtam semmi barátok semmi. Most lassan 1 éve van az hogy ismét kezdek újra a régi lenni, annyi különbséggel hogy felelősség teljesen, tudatosan csinálok mindent, normálisan beszélek, de tudok nagy dumás hülyéskedő is lenni. Persze most egy nehéz időszakon megyek túl most egy ideig rengeteg minden szakadt rám de elég jól tudom kontrollálni a dolgokat és én így látom jónak. Meg sokak szerint lassan 24 éves létemre olyan vagyok mint egy 30 éves gondolkodásilag. Igaz nincs nagy karrierem, minimálbérért dolgozok, de legalább nem szakadok meg és mellette legalább van időm meg energiám arra hogy a hogyan tovább dolgokkal foglalkozzak.
2016. máj. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ti férfiak, egy buta kis álomvilágban éltek. :)
2016. máj. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(1, 3 válaszolónak üzenném.)
2016. máj. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

eltűntette a kommentjét:D


hmm, igaz akkor leszek a régi ha új barátaim lesznek, igazából amióta van párom 2éve azóta van ez, unalmas ez az egész sajnos, nem megyünk semerre max vásárolni , bulizni is mikor mondom hogy na most már ideje kicsit kikapcsolódni bulizni mindig kifogás , ő akkor tud menni mikor válságos a kapcsolat épp. és úgy érzem reggel mikor felkelek hogy semmi értelme semminek, letudom a kötelező munkát és kész megyek haza a szürke kis világomba.

2016. máj. 5. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!