Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem magamat ennyire...

Miért érzem magamat ennyire üresnek?

Figyelt kérdés

Egy ideje már nem törődöm semmivel. Próbálok érzelmek nélkül lenni és üresnek maradni, mert jobb.

Valahogy egyre jobban érzem magamon, hogy jobb, ha közömbös, "lelketlen" maradok.

Nem akarok már semmit sem senkitől/semmitől.

Egy ideje vágom magamat, ami úgy szintén jó. Mondhatjátok, hogy semmire nem jó, de nekem mégis segít.

Az üresség kiből fakad, amit belülről érzek?


2016. máj. 6. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzek, vagyis nem érzek.... Borzasztó ez az állapot, egyre csak üresebb vagyok... Már nem érdekel semmi és senki, a jövőm se. Már nem érdekel hogy nézek ki meg hogy ki mit gondol... régen ez nem így volt. Olyan mintha lassan megszűnnék létezni... Bárcsak gyorsabban menne.
2016. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

vszinűleg a csalódottság,miatt érzed,biztos h rengeteg olyan eset volt amikor nem bántak jól veled,vagy ami.A mai világban ahol ki akarják használni az embert és csak sziipolyozni meg is értem.

Nekem is volt egy ilyen időszakom.De tévedés azthittni h minden érzelem elmúlik.A gyávaság megmarad.

azok az emberek akik nem éreznek,az életük jelentéktelen.Óra ami ketyeg.Ha nincs érzés,nem alkotsz ha nem alkotsz,(AKÁRMILYEN ÉRTELEMBEN) nem vagy méltó az életre.

szállj szembe a közömbösséggel,ne légy gyáva és ne félj a kihívásoktól és a fájdalmaktól

2016. máj. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! :)
2016. máj. 7. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!