Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha már sírni sem tudok akkor...

Ha már sírni sem tudok akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés

Ürességben és érzelmek nélkül élek. Már a szenvedés sem fáj, a fizikai fájdalom sem segít (vágom magam).

Valójában közömbös vagyok, és utálom az életem.

Viszont régebben, ha rosszkedvem volt, tudtam sírni, de már az sem megy.

Ezzel a helyzettel mit kezdhetnék?


2016. máj. 7. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy szakembert.
2016. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Hadd találjam ki: 13-16 éves vagy és lány, ugye? Csak úgy szólok, hogy az összes kortársad ugyanebben a világfájdalomban szenved. Ki fogod nőni te is, mint a többi.
2016. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz.
2016. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a Z generáció... Ezt teszi az internet. Talán normális életet kellene élni, normális emberi kapcsolatokat kialakítani, és akkor normális, kiegyensúlyozott érzelmi életed lenne. Még nem késő változtatni!
2016. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves #2-es és #4-es kérdező!

Nem a Z generáció tizenévesei közé tartozom. Elmúltam már néhány évvel ezelőtt 20 éves.....de örülök, hogy ennyi mindent meglehet ebből a kérdésből állapítani.

Az elsőnek és a harmadiknak köszönöm, lehet megfogadom.

2016. máj. 7. 21:27
 6/11 A kérdező kommentje:
*válaszoló
2016. máj. 7. 21:27
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Huszonévesek nem vágják magukat, azok már azt szokták kérdezni, hogy hogy lehet eltüntetni a nyomokat.

És attól, hogy nem a Z generáció vagy, ugyanúgy érvényes a 4-es kommentem. Tehát normális életre fel! ;)

2016. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te csak a körülmények áldozata vagy. Változtass ezen és lehet jobban leszel, ha akarod is.
2016. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, 16-80 évnél idősebbek nem vagdossák magukat... Legalábbis szerintem nem.

Én is hasonló voltam (jó, nem vágtam magamat, de tiszta depi voltam meg minden) mikor még rengeteget gépeztem és leszartam a jegyeimet, mindent... Most, hogy elkezdtem egy hobbit és jobban tanulok, valamint a netet csak arra használom, hogy néha-néha kikapcsolódjak/keressek valamit, amire szükségem van, hát. Sokkal jobb!

2016. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Teljesen kiuresedtel. Gyakorlatilag nincs semmid es senkid.

A szakemver bevonasa lenne szerintem is a legcelravezetobb.

Es toltsd meg valakivel/valakikkel az eletedet. :)

2016. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!