Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen érzés szeretni, szeretv...

Milyen érzés szeretni, szeretve lenni? [Hosszú]

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem? 15 éves,Szerbiában élő magyar fiú vagyok! Most járok 8. osztályba, nem tudom,hogy Magyarországon ez hogy megy de nálunk nemsokára érettségi és támogatásra lenne szükségem ugyan is egy lúzernek érzem magam akit ugy se fognak felvenni egy középiskolába se.Lusta vagyok,alig tanulok [1. osztálytól 7. ig 4 es tanuló voltam, most örülök ha 2 es leszek] egész nap vagy az ágyon fekszek és gondolkozom azon hogy mekkora egy senki vagyok vagy a youtubeon csüngök.Bár ez már jó pár éve így van.


Próbálok normálisan viselkedni,de mostanában elég nehezen tudok uralkodni magamon.Barátaim alig-alig vannak akikkel néha felmegyünk a faluközpontba stb.. illetve facebookon van egy-két ember akivel beszélgetni szoktam. A suliban is elég sokan szivatnak, bár a mi osztályunk alapból nem szokványos mivel 20 fiú van és 2 lány. A legtöbb osztálytársam alkoholista,drogos,csajozos állat nem tagadom van egy-kettő akiktől rettegek is.Csak bunyóval tudnak mindent megoldani, a tanárok is utálnak minket... már 2 tanárt gyógyszereztek miattunk és régebben heti 2x pszihologus járt hozzánk és igazgató beszélgetni, igaz ilyenkor engem és a barátaimat általában elengedtek mert mi semmi rosszat nem szoktunk csinálni.


A tanáraink se a legjobbak. Mind csak azt tudja sorolni hogy örüljünk ha kukások lehetünk stb... De olyan tanár is van aki szimplán egy normális órát nem tud előadni.


Itthon se jobb a helyzet a szüleim általában észre se vesznek,vagy vitatkozunk, illetve a pénzt is sajnálják tőlem. Nem arol van szó hogy lopni akarom a pénzüket. Mondtam már nekik hogy ha kell eljárok dolgozni de anyám azt mondta az ő fia 15 évesen ne dolgozzon, inkább csak kérjem és ad pénzt.Hát általában nem ad vagy nem annyit amennyit megbeszéltünk.Bezzeg a bátyámnak.. na neki adják.Még egy nyamvadt normális fülesem sincs ami most van 5 éves,szét van ragasztozva,nem jó a mikrofonja stb..


Úgy érzem senki se szeret, még anyám se. Bár kit akarnék becsapni én is utálom magamat.Nem vagyok jó semmire.Bátortalan,lusta,ügyetlen,buta,ronda,szegény vagyok.. Nem tudom már mikor mondta valaki utoljára azt hogy szeret vagy hogy büszke rám.És ez miatt irigy is vagyok sok emberre.. mert őket legalább valaki szereti vagy ha nem is van pénzük... Sok osztálytársam pl. már csajozik. Én megse merek szolitani egy lányt.Bár már assem zavarna ha nem lány lenne csak szeretne valaki.


Egyre jobban tünnek el belölem az emberi érzések, már nem nagyon érzek mást csak undort,utálatot az emberek iránt.



2016. máj. 7. 21:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%
2016. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Kezdd el valahol. Nyílj meg valaki felé. Olyat keress, aki elfogad most is. A tengernyinek érzett problémáddal.
2016. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Thomika20 ***** válasza:
96%
Komám! Te rohadtul depressziós vagy! Irány egy pszichológus még addig, amíg nem gondolsz hülyeségekre. Felnősz, elköltözöl, szerzel normális barátokat, normális munkát és megváltozik az életed. De ezzel most menj orvoshoz. Mert semmi értelme hogy tönkre tedd magad!
2016. máj. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Thomika20 ***** válasza:
92%

Amúgy meg nincs olyan, hogy ronda ember! Csak gyáva és hisztis.. Hány ragyás, hányásig tejfel hülye gyerek jár szebbnél szebb lányokkal nagyon sokszor. És biztos nem azért, mert ahogy kinéznek.

Van önbizalmuk, van humoruk. Szemébe röhögnek simán azoknak akik lenézik őket! És ez sok lánynak vonzó!

2016. máj. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem inkább a pénzükre buknak a csajok? bocs de amikor én ilyet hallok rögtön ez jut eszembe.
2016. máj. 8. 16:33
 6/19 Thomika20 ***** válasza:
94%
Egy 15 évesnek hol van még pénze? :D
2016. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Sok 15 évest ismerek aki már eljár dolgozni a határba kapálni stb..főleg nyáron [felénk nincs diákmunka vagy hasonlo], vagy anyuci-apuci ad neki,lop.
2016. máj. 8. 16:53
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Sajnállak.

Nade. Állj a sarkadra, te is tudod, hogy az "élet" néha ilyen-olyan, egyzser fent, egyzser lent, stb.. Át kell vészelni. Anyukádnak meg simán megmondhatnád, hogy ne csináljon olyat, hogyha azt mondja hogy ad pénzt, akkor adjon is, vagy menj el dolgozni, ha van kedved, és már elnézést, de akkor meg ne érdekeljen anyukád véleménye. 15 vagy, már nem vagy kicsi babuka, anyukád sem félthet annyira. És, szerintem ott kéne kezdeni, hogy elmondod nekik, mármint a szüleidnek, hogy hogy érzel. Mármint, hogy elhanyagolva érzed magad, nem esik jól, mindent, hisz a szüleid.

2016. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom, engem sem szetetett még soha senki, nem is fog. 23/f
2016. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

Valamelyik válaszoló a humorról és az önbizalomról beszélt. Igaza van. Neked is erre lenne szükséged. Pl képzelj el egy átlagos fiút, aki csendes és azt hiszi magáról hogy a társadalom legalja. És most képzelj el egy átlagos fiút aki mosolygós, nyitott a világra, a hibáin nevet és talán kicsit magas is az egója. Szerinted egy lány melyikkel járna szívesebben?

Te vagy az az átlagos fiú. És most döntsd el melyik kategóriája akarsz lenni. Ha a második akkor támogatom (mondjuk a magas egó nem feltétlen kell, csak én magamból indultam ki és nekem tetszik xDD).

Az egyetlen amit tenned kell, hogy elképzeled hogy az a személy aki lenni akarsz mit tenne a helyzetekben.

Egyszerűen csak képzeld el hogy már olyan vagy...és olyan leszel idővel :)


Ha szeretnél beszélgetni írj, szimpinek tűnsz és szeretnék segíteni. Nekem is volt ilyen időszakom és segítettem már néhány embernek... Az egyiknek lett önbizalma (egy évig beszéltünk és még most is tartjuk a kapcsolatot) és barátnője is :D

A másik meg rájött hogy komolyan beteg és végre orvoshoz fordult >~< szóval ha kell segítség itt vagyok.

2016. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!