Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Antiszociális és depressziós...

Antiszociális és depressziós vagyok, változtatni szeretnék az életemen. Hol kezdjem?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek!

19 éves lány vagyok, 3 éve depressziós, nincsenek barátaim, és folyton csak sírok.

Feszengek az emberek társaságában, zavarba jövök és nagyon rosszul érzem magam köztük. Az egész életem egy romhalmaz.

Változtatni szeretnék... hol kezdjem?



2016. máj. 21. 21:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok és én is nagyon örülnék pár tippnek.
2016. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 eznemlényeges ***** válasza:
36%
Szarj le mindenkit :D
2016. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 eznemlényeges ***** válasza:
14%
ez annyira vicces volt mint egy krumpli
2016. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Na akkor már hárman vagyunk, mert én is, már néha gyűlölöm az embereket mert mindenkiben a rosszat látom, de aztán rájövök, hogy vannak nagyon kedves emberek, de társaságban feszengek, munkahelyen mindig felülkerekednek rajtam és elnyomnak emiatt.

20F

2016. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Egy krumpli, amit a torkodon nyomok le
2016. máj. 21. 21:24
 6/20 anonim ***** válasza:

tudtok angolul?

BigDawsTv prank

kandikamera féle

https://www.youtube.com/watch?v=-GirLC1F-wo

6 perc

Írjátok le milyen miután megnéztétek.

Az összes kapcsolódó video szinte próbálja jobbá tenni az embereket

2016. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
56%
Én sem szeretem a társaságot, és nem érzem magam jól köztük. Nyilván azért mert az összes osztálytársam ilyen nagyszájú ribi. Depisnek talán nem nevezném magam, inkább ilyen visszahúzódó, magamba forduló vagyok. Szerintem keress valakit aki megért (bár tudom,nehéz ilyet találni,és akarattal úgy sem találunk). Bár én tök jól elvagyok egyedül. Majd csak lesz idővel 1-2 normális barátom nekem is. És neked is ;)
2016. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 eznemlényeges ***** válasza:
45%

Tudod én is ilyen antiszoc és depis voltam, de aztán megtanultam nem komolyan venni a dolgokat, s most így sokkal jobb. Lehet hogy hülyének néznek, lehet hogy néha már túlságosan sok vagyok nekik, csak éppen én így jól érzem magam, s "normális" vagyok.


Mellesleg szeretem a krumplit nyersen is.

2016. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

az antiszociális az mást jelent,de egyébként én is olyan vagyok,mint te,csak 20 éves lány

és bocs,de fogalmam sincsen,hogy lehet ebből kijönni,általában még belém rúgnak az emberek,amiért ilyen vagyok és veszekednek velem

2016. máj. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Feszengést és az alulfejlett szociális képességeket az önbizalomhiány válthatja ki, az ebből fakadó napi kudarcok meg hozzák magukkal a depressziót. Önbizalomhiány oka leggyakoribban, hogy az illető nem fogadja el magát. Talán valami külső hiányosságoddal nem tudsz megbarátkozni..

Elsősorban próbálj mindent megtenni, hogy jól érezd magad a bőrödben. Ezt kezdd mondjuk a sporttal. Az fegyelmet, kitartást, önbizalmat ad és még egészséges is. (ajánlom a futást és az otthoni fitnesst) Nem utolsósorban pedig eltereli a figyelmed és reményt ad.

Másodsorban keress valakit, akire lelkileg támaszkodhatsz, aki elfogad és szeret. Akár egy bizalmas barátnő, vagy barát.

2016. máj. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!