Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volt már, hogy láthatatlannak...

Volt már, hogy láthatatlannak éreztétek magatok?

Figyelt kérdés
Ma van a nèvnapom, Júlia. Nem tartom fontosnak. Mègis mellbevágó egèsz èvben minden barátom felköszöntöttem ajándékkal, dallal akár egy sms ha máshogy nem lehetett de engem senki. Se ismerős, se barátok, se családom de mèg a párom sem. Mindenkivel jó a viszonyom, èl szokáskènt mindnèl, mègis csendes vagyok de ennyire? Hihetetlenül elkeseredtem ennyire láthatatlan vagyok.

2016. máj. 22. 22:41
1 2
 1/14 eznemlényeges ***** válasza:
100%
kb. mindig, főleg iskolában, senki sem szól hozzám, mondjuk engem nem zavar
2016. máj. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Legy egy kicsit onzobb, torodj tobbet magaddal es kevesebbet masokkal. Azt eszre fogjak venni es eszbe kapnak.
2016. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nemtudom, annyira természetes nekem, hogy legyen a mindennapokban valami kis apróságok örüljenek ha látom rossz mások kedve. Kissè hippis vagyok kezdem belátni.:( De ajándèkse kellett volna csak, annyi, hogy felköszöntsenek. De mèg a családom anyuèkse akikkel együtt èlek.
2016. máj. 22. 23:00
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
Boldog névnapot!:) ne csüggedj.."Egyszer mindent visszakapsz.Ha jót adsz,ha rosszat adsz.A bánat és az öröm,egyszer minden visszajön."
2016. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Boldog névnapot.


Amúgy láthatatlannak érzem magam, de nem ez miatt. Én sem követem, hogy kinek mikor van a születés/névnapja, mert nem érdekel és cserébe én sem várom el, hogy felköszöntsenek.


Szerintem ne legyél ez miatt szomorú.

2016. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
64%

Boldog névnapot! :)

Igen, én is elég láthatatlannak érzem magam... :/

2016. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

Boldog névnapot Júlia!

Ne szomorkodj, ahogy egy előző írta, légy önzőbb. kérdezd meg a barátodat, h ő miért nem köszönt fel.

2016. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Olyan sorsban, karmában nemigazán hiszek inkább abban, hogy ha már egy èletünk van amiben az a sok kicsi pillanat van amire majd vissza emlékszünk azok legyenek jók.

De kisèrteni mintha bármikor tünne el az ember nem számítana? Se othon se egy pár kapcsolatból na az mèg furább.

2016. máj. 22. 23:29
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Kedves Júlia, nagyon boldog neved napját kívánok a monitor másik oldaláról :P Szép neved van!
2016. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Páromnál rákérdeztem mikor nógatott mièrt vagyok szótlan, ezt legalább egyből észreveszi mert alapból mosolygok mint egy vadalma mindig. Nagyon elszègyelte magát de bekell látnom nagyon feledèkeny tipikus fèrfikènt nem jegyezte meg ahogy senkimásèt sem szerintem.
2016. máj. 22. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!