Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék? Nagyon rosszul...

Mit tehetnék? Nagyon rosszul érzem magam.

Figyelt kérdés

Barátaim igazából nincsenek,van 1-2 ember,akikkel ha véletlen összefutunk,együtt van dolgunk(pl suli),jól elbeszélgetek,de barátságok nem alakultak ki,általános iskolai barátaim pedig azóta nem kíváncsiak rám,mióta elballagtunk.

A barátommal 1 hónapja szakítottam,aminek oka volt,de azért hiányzik.

Itt vannak nekem a szüleim,de sokat dolgoznak,utána inkább egymással foglalkoznak,szóval mióta nincs a barátom,úgy érzem nagyon magamra maradtam...


2016. máj. 22. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van hobbid, akkor űzd azt. Ha nincs, akkor keress új hobbit, azzal jönnek majd az új ismeretségek.

Ha szereted az állatokat, menj el a menhelyre önkéntesnek, ott talàlkozol olyanokkal akik szintén állatbarátok. Kötelezd el magad egy jó cél érdekébe, nonprofit szervezet.

Sportolj, valami társas sportot, kezdj el teniszezni, vagy konditerembe járni. Ha van rá lehetőség, fogadj személyi edzőt.

Nézd meg milyen szervezett utak vannak, csatlakozz.

Most be vagy fordulva. De szedd össze magad, egy szakítás után mindenki tök magányosnak érzi magát, még a legszociálisabb ember is.

2016. máj. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Az állatokat szeretem,és nyáron lenne is időm,szóval a menhely az jó ötlet :)

Viszont sportokban sajnos elég ügyetlen vagyok,személyi edzőre nincs lehetőségem.

Szervezett utak? Lehet hülye kérdés,de az mi?

2016. máj. 23. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2016. máj. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Firedoom ***** válasza:
Személyi edző? Neee.... Az ember ne azert sportoljon mert tud, hanem mert szeret ;)
2016. máj. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok.
2016. máj. 24. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!