Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha nem találom a...

Jappancs kérdése:

Mit tegyek, ha nem találom a helyem?

Figyelt kérdés

Mindig is közepes tanuló voltam, teljesen átlagos, nem feltünő. Eddigi életem folyamán mindig kisebb létszámú baráti kör tagja voltam, de nem igazán találtam meg velük a közös hangot. Még most sem. Mindenki keresztül nézz rajtam, vagy rosszabb esetben még be is szólnak. Persze, ha kell valami, én mindig mindenkinek ott vagyok, de másnapra már a nevemre sem emlékeznek.

Minden napom ugyanolyan. A hobbik, amiket magamnak választottam, csak egy ideig kötnek le, és mindegyikben szörnyű vagyok. Ha már a bénaságomat taglaljuk: az orvos szerint semmi tartós betegségem nincs, de még az asztmás gyerek is jobban bírja a testnevelés órát, mint én.

Lassan kezdem úgy érezni, hogy rossz világba születtem.



2016. máj. 26. 15:53
 1/4 anonim válasza:
Szia írtam neked privátba
2016. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem biztos,hogy szörnyű vagy a hobbijaidban,csak lehet nem is vagy olyan jó,mint amit elvársz
2016. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kiváló tanulókból kiváló végrehajtók lesznek. Ők azok, akik általában beosztottként dolgoznak. A 3-as 4-es tanulókból szoktak főnökök lenni, mert ők nem követik szolgaian a szabályokat.


A hobbikban nem kell jónak lenned, mert azok nem azért vannak, hanem a szórakozásért. Ha párhavonta akarod váltani a hobbikat, akkor váltsad párhavonta és ne stresszelj miatta.


Egyetlen egyvalamit lenne jó találnod, amiben nagyon jó vagy, és ami fölhúzza az önbizalmadat. Ez sok időbe telhet. Találkoztam olyannal, aki elmúlt már 50 éves, mire megtalálta azt, amiben igazán jó, és onnantól kezdve boldog és elégedett életet élt. Keresgélj. És állj a sarkadra, tanulj meg nemet mondani. Csak először nehéz.

2016. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2016. júl. 2. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!