Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tetszem pasiknak, de mégse...

Tetszem pasiknak, de mégse akarnak semmi komolyat, meg általában foglaltak, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2016. máj. 31. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Add magadat, légy elérhető, nyitott, vidám.

Ha akarnak valamit úgyis nyitnak feléd, ha meg nem, akkor nem őket keresed.

2016. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmit. Vársz / keresgélsz tovább.

A tetszés önmagában semmi. Nekem is minden süti tetszik a desszertboltban de csak egyet választok.

2016. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most nem vagyok foglalt, és a molyok is jöhetnek aranyaos állatkák
2016. jún. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha tetszel a pasiknak, de mégse akarnak semmi komolyat tőled, akkor esélyes, hogy vagy nem jó helyen, vagy nem jó módon keresel. talán a külsőd vonzóbb lehet számukra, mint a belsőd, ezért talán eleve főleg olyanok találnak meg, akik nem akarnak semmi komolyabbat (pláne, ha foglaltak ugye). az is lehet, hogy csak nem sikerül a dolgokat elmélyíteni velük, hogy akarjanak komolyabbat is.

az mindig nehéz kérdés, hogy mi a jó megoldás, milyenek a jó beszédtémák. hogy mit tehetnél, azt meg pláne nehéz megmondani, főleg úgy, hogy azt sem tudjuk, hogy mit is teszel, ami ilyen eredménnyel jár.

2016. jún. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem fiúként egy lánybarát sokat segített,lehet,hogy neked is kéne találnod egy ellenkező nemű barátot,mármint csak barátságra :D

22/F

2016. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!