Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehettem ekkora barom?...

Hogy lehettem ekkora barom? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval körülbelül egy éve beszélgettem egy nagyon kedves megértő és törődő fiúval.Itt gykn ismerkedtünk meg majd facebookon folytattuk az ismerkedést.Minden jól alakult.Csak én voltam olyan idióta,hogy elutasítottam annak az embernek a segítségét aki tényleg segíteni akart nekem.Rettenettesen összevesztünk.Mindenhonnan letiltott és így sehogy sem tudok vele kapcsolatba lépni.Amikor összevesztünk úgy éreztem nekem volt igazam és hagytam az egészet.De most újraolvastam a beszélgetéseinket és rájöttem,hogy mekkora h***e voltam akkor.Nagyon sajnálom és újra beszélni szeretnék az illetővel.

Szerintetek mit csináljak?Hogy lépjek kapcsolatba vele 1 év után?Elnézést ha nem érthető de nagyon zaklatott vagyok.

Köszönöm a segítséget!

(Ha esetleg valaki magára ismer írjon!Csak szeretném újra megbeszélni!)



2016. jún. 3. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Lehet èn ....
2016. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha mindenhonnan letiltott, akkor nem kedves, megértő és törődő. Egy összeveszés miatt nem kéne egy ismerőst letiltani. Gondolom, nem szídalmaztad, zaklattad. Ha meg igen, akkor úgyse lehet helyreállítani a kapcsolatot. Majd lesz másik.
2016. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:Az a baj,hogy teljessen igaza volt.Egy hisztis kis nyomorult voltam aki nem volt képes felfogni,hogy ő hozzáértő és neki van igaza.De köszi a választ!

1.válaszoló:Írok privátot

2016. jún. 3. 22:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt szerencsém hasonló lányhoz mint te, de nem itt ismeretem meg...

Ha mindenhonnan letiltott egy utolsó utáni lehetőség lehet, hogy csinálsz egy "bocsáss már meg Gipsz jakab" facebúk profilt vagy saját névvel mindegy...és ráírsz és azzal kezded, hogy mennyire sajnálod a dolgot

2016. jún. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Kis esélyt látok, de lehet én voltam. De tényleg csak lehet, mert nagyon sok embernek segítek, de ilyen is volt már velem sajnos. Sajnálok is minden ilyet.

Bár rettenetes összeveszés sose volt de volt nem 1 összeveszés, de ugye ez én szemszögem. Írj és hátha.


Kravandal/Red Vixen

2016. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az új facebook profil nagyon jó ötlet lehet kipróbálom csak még bátorságot gyűjtök.

Red Vixen:Biztossan nem te voltál de azért köszi hogy válaszoltál!

További ötleteket,válaszokat szívessen fogadok!

2016. jún. 4. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Oké csak ne halogasd sokáig a bátorság gyűjtést, mert ezzel már csak magadat kínzod

Szedd össze magad és tedd meg

Két esélyes a dolog:

Legrosszabb esetben nem reagál vagy elhajt---> le lehet zárni a dolgot, majd lesz más akivel jól érzed magad

Vagy nyitott lesz feléd és újra lesz egy beszélgető partnered--->boldogság

2016. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%

Nem en vagyok az, de en is szoktam itt segiteni embereknek. Meglepoen jo vagyok benne...csak valahogy miutan segitettem elfeledkeznek rolam es a baratsagunkrol :')

Remelem sikerul rendeznetek az ugyet!

2016. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!