Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha teljességgel...

Mit csináljak, ha teljességgel egy tipikus coach potato vagyok és nincs egyetlen barátom sem?

Figyelt kérdés

2016. jún. 3. 23:08
 1/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
75%

Az első lépés a világ felé, hogy kilépsz a világba. Mondjuk legyen egy kis testmozgás naponta beiktatva, ez kezdetben kimerülhet 1-2 óra sétában.

Barátokat leginkább neten, rendezvényeken lehet megismerni.

Bár én utcán is megoldom.


Az első most az legyen, hogy mozdulj ki.

2016. jún. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Első lépésként menj el angoltanárhoz.:)
2016. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

„Az első most az legyen, hogy mozdulj ki.”

Nagyon jó tipp, viszont akinek már a részévé vált az, hogy a négy fal között tölti az összes szabad idejét és a szociális élete a nullához közelít ráadásul nincs egy barátja sem, és még depressziós is az nem fog egyedül kimozdulni. Egy mozgásforma valóban nem ártana a kérdezőnek. Ha van, bármilyen hobbid vagy érdeklődési köröd az alapján már el tudsz indulni. Keresni kell ezzel kapcsolatos fórumot, facebook csoportot. A közös téma alapján már ellehet kezdeni egy beszélgetést, majd fokozatosan megnyílni. Ha szimpatikusak vagyok egymásnak, akkor nem árt, ha kiterjesztitek ezt a valóságba és szerveztek egy találkozót. Ez a fajta kimozdulás és ismerkedés jót fog tenni, és sokat lehet ez által fejlődni. A lényeg hogy neked kell megtenned a legelső lépést.

2016. jún. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar, akkor éld az életed úgy ahogyan eddig tetted. Hány éves vagy? Fiú/lány?
2016. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
74%
Szeretem a krumplit ♥
2016. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát néha le kéne zuhanyozni, és ne csak várd, hogy a szádba repüljön a sült galamb, hanem mozdulj ki, járj el!


Ja és majd kihagytam... járj el gyúrni!


Viccet félretéve...


Az embert a tapasztalatai teszik magabiztossá. A magabiztos emberek, akiket látsz, azért magabiztosak, mert 13 éves koruk óta bögyös lánykákat hárítgatnak (már amelyik nem felel meg nekik), mert szörnyen elvannak havazva. Az önbizalom, amit ezáltal nyernek még vonzóbbá és érdekesebbé teszi őket, még több embert érdekelnek.


Magyarul ez egy ördögi kör és nem tehetsz szinte semmit. Szomorú, de ez van, ismerem a helyzetedet.

2016. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk írj nekem és baratkozzunk. :)
2016. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!