Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Borderline-ként tényleg azzal...

Borderline-ként tényleg azzal teszem a legjobbat, ha megkímélek másokat saját magamból?

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Ez egy betegség,de nem lenne szabad elzárkóznod az emberektől emiatt.Menj el terapeutához,hogy sikerüljön kezelni.Nagyon sok borderlinenak van barátja,barátai,társaságban sokat van,tehát ne a betegség szabja meg neked,hogy mit tegyél.

Mellesleg Marilyn Monroe is borderline volt és nem szakította el magát a társadalomtól.De ez csak egy példa.

A legjobb ha barátkozol,sokat vagy a szabadban,de semmikép sem a négy fal között egyedül,az még rosszabb.

2016. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy. Egy borderline-os ember is rengeteg mindent adhat az embertársainak.
2016. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem volt borderline ismerősöm, aki nem nagyon erőltette meg magát, hogy kikerüljön ebből az állapotból (nem járt pszichológushoz, nem szedte a gyógyszerét stb.), így szépen lassan elfordultak tőle az emberek. Szerintem ne úgy gondolkodj, hogy "megkímélem a többi embert magamtól", hanem próbálj meg változtatni a helyzeteden, még ha úgyis érzed, hogy kilátástalan! Neked is jár az emberi élet!

Minden jót! :)

2016. jún. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam Borderline-os, de 1-2 embert azért közel engedtem magamhoz. Szóval nem tanácsolom neked sem a magányt, biztos vannak akikkel kölcsönösen jól elvagytok.
2016. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!