Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is éreztétek már azt, hogy...

Ti is éreztétek már azt, hogy senki se ért meg titeket, mindenki lenéz, nem becsül meg senki? Olyankor mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem, senki se becsül meg, sőt hibáztatnak olyamivel, amit nem is tettem.

Sokszor egyedül érzem magam, nincs kinek elmondjam mit érzek.

Ez az egyik legnagyobb halálom.

Írjatok, ha tapasztaltatok már ilyet.



2016. jún. 7. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen sajnos, ez nem tudom, hogy miért van, sok negatív sz.r miatt a médiából.

Youtube-on nézz meg pár előadást, önbizalommal kapcsolatosakat, pl. Soma, Müller Péter, stb. A magyar szakirodalom eléggé gazdag ezen a téren. Jót fog tenni.

2016. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod.

Szerencsére, már nem vagyok épp padlón, mert kezdek helyreállni lelkileg, de viszont ahogy egy kicsit helyreállok, egyből kapom a pofont.

2016. jún. 7. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azzal lehet a probléma, hogy valami miatt nem fogadod el magadat, vagy valamit nem szeretsz magadon

velem is volt így, de megtanultam "szeretni" önmagamat (nem vagyok egoista) és így másképp látom a világot és máshogy állok az emberekhez

igaz néha napján elkap ez a sötét érzés még így is, de csak rövid időre

24/F

2016. jún. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
9.-ben túltettem magam ezen a problémán hogy mások nem fogadnak el. Az rossz korszak volt, mindig másoknak akartam megfelelni így nem haladtam semmivel és még mélyebbre kerültem. Majd azóta kialakult hogy magamnak akarok megfelelni. Ez még nehezebb, de magabiztossá tesz.
2016. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezt érzem, mióta megszülettem!De csak az számít, hogy te mit gondolsz magadról! Mutass magabiztosságot a külvilágnak! Ha becsülöd magad, mások is fognak! Kik néznek le? Miben jobbak nálad? Ők is csak átlag emberek mint te! Vagy van valami szuper képességük?! Lehet hogy unalmas duma, de nagyon igaz, és fontos hogy higgy magadban! Én is egyedül vagyok, de nem adom fel! Mindenki lenéz, de senki sem gondolná, hogy mi mindenre vagyok képes! Már nem zavar mások véleménye! Sőt én nézem le őket! Juss el te is erre a szintre! Az az ember, akire szükséged van, te magad vagy! Gondolkozz el ezeken! Ne függj mások elismerésétől, mert sosem adják meg! Àllítsd fel a saját mércédet, a saját képességeidet figyelembe véve! Ne zavartasd magad negatív gondolatokkal, mert pazarlod az energiáidat feleslegesen!
2016. jún. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A munkahelyemen ez profin működik: a kezdetek kezdetén mindenre jó voltak, jó volt, ha túlóráztam. Idővel kiderült, hogy sokan aknamunkát végeznek az egész munkahelyen, így én is belekerültem a körforgásba.

Mit tudok csinálni? Sokáig harcoltam a főnökömmel, hogy lássa már, hogy mi zajlik a házban, de azt "értem el", hogy szerinte csak hátráltatom őt... Így pária lettem, de már nem érdekel semmi.

2016. jún. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Éreztem és nagyon 1-2 embertől eltekintve senki nincs aki normálisnak tart, mert más vagyok mint az átlag és inkább lenéznek, vagy teljesen érdektelennek tartanak. De az 5. hsz-val nagyon egyetértek, én is így vagyok, fogadd meg amit ír.
2016. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!