Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Depressziós vagyok 18 évesen,...

Depressziós vagyok 18 évesen, ez problémát jelenthet kesőbb? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval 18 éves vagyok és szorongós, félénk típusú. Barátaimmal sokat viccelődök és sokat járunk ki, csak mert pszichikailag gyengének látszok és a természetem is más, mint a többi barátomé ezért folyamatosan piszkálnak (mondhatni, csak engem), röhögnek rajtam stb. ezért én már a barátaimra sem nagyon tekintek barátként, nagyon sokszor mérges vagyok rájuk, de mindig megbocsájtok nekik, akármit is teszenk... Továbbá a családi kapcsolatom sem erős. Anyummal viszonylag szoktam beszélni, de szinten minden héten veszekszem anyummal lazább, durvább dolgokon. Apummal nagyon keveset beszélek, testvéremmel kb. úgy vagyok, mint anyukámmal.. Szerelmi életem negatív. Elég érzékeny típus vagyok..Egy nagy szerelmem volt, de ő is csak kavargatott velem, smárolt stb. aztán nem kellettem neki és elégge tönkre voltam menve.. Most is tetszik egy lány, már ki is hívtam, sokszor írunk, csak nem tudom, hogy tetszek-e neki..Sportban viszonyleg elég jól teljesítek, csak nem fejlesztem magam.. Sok mindenben jó vagyok, de itthon a dícséretet sem kapom meg, csak folyton szidnak.. Nem tudok magammal semmit kezedni, mindig szomorú vagyok. Elég sokszor iszok is, tök feleslegesen.. Néha még az öngyilkosságon is gondolkozom..Válaszokat köszönöm :).

2016. jún. 9. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már most is problémát jelent, a depresszió nem természetes állapot.
2016. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mar most nagy problema o maga. Irj ram s segitek.
2016. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem keress egy pszichológust mindenképp. Ha leszarod ezt az állapotot, később csak rosszabb lesz, és most sem kellemes, biztos te is tudod ezt.
2016. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Roland G. ***** válasza:
100%

Szia!

Mindenképpen fordulj orvoshoz,mert előbb-utóbb baj lesz.

Ne félj elmenni,segíteni fognak.

Muszáj!

Fiatal vagy és előtted az élet,úgyhogy szedd össze magad :)

Sikerülni fog!

2016. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!