Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » én depressziós vagyok?

Róbert dávid kérdése:

én depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
az van ha felkelek reggel rossz kedvem van szorongok, általában sokat is alszom napközbe bár ez lehet a gyógyszerektől van, és mindig csak este felé kezdem jobban érezni magam, azt mondták a depisek nappal vannak rosszul és este jól ez igaz?
2016. jún. 12. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk emberfüggő, de régen valóban este jobban éreztem magam, mint nap közben. De most már változott, egész nap, reggeltől estig szarul vagyok. :D


Amúgy milyen gyógyszert szedsz?

2016. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ripedon, anafranil , amitrex, xanax szóval nem kevés :D
2016. jún. 12. 22:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha szedsz Anafranilt, akkor valószínűleg te is tudod, hogy az vagy, mivel antidepresszáns. Nem vagy tőle jobban?
2016. jún. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azt igazából a kényszerbetegségemre szedem nem depresszióra de sokat segített igen
2016. jún. 12. 22:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezek nem segítenek hosszú távon. Legális drogok, melyek ugyanúgy jobb kedvre próbálnak deríteni,mint az alkohol vagy a "kemény drogok", csak ezt kontrolláltan adagolják és jobban ismerik a mellékhatásaikat ennyi a különbség.


Azt el tudom képzelni, hogy ha sikerül pozitívan gondolkodnod és szebbnek látnod az életet, akkor egy-egy ilyen gyógyszer jó ütemben való szedése átsegíthet a nehézségeken (mint pl az alkohol, amikor az ember görcsös és arra van szüksége, hogy egy kis időre elengedje a gátlásait), de önmagában ezek a szerek mérgek és nem fogják megoldani a problémáidat!

2016. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dehiszen azt néztem, hogy a Ripedon kicsit komolyabb problémára való, nem csak egy mezei depresszióra... kétlem, hogy a pozitív gondolkodás sokat segítene.
2016. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én már probáltam gyógyszer nélkül lenni , 1 hét múlva mehettem is korházba miatta
2016. jún. 12. 22:36
 8/10 A kérdező kommentje:
engem 15 éves korom óta kezelnek különböző diagokal de általában skizofrénia volt, vagy obszesszív kompulzív zavar most 25 vagyok
2016. jún. 12. 22:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Félreértés ne legyen, nem valami ezoterikus gyógyító vagyok, aki a pozitív gondolkodásra hivatkozva lebeszéllek a gyógyszerekről, csak azt mondom, hogy ezek önmagában nem megoldások és lehet hogy jólesik, hogy segít egy szakember neked a problémáidban, de ezeket valahogy neked kell megoldanod: amikor össze tudod szedni a gondolataidat, akkor igyekezz valami megoldáson törni a fejed!
2016. jún. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen ez depresszió. Meg kell találnod a kiváltó okát mert valami mindig előhozza. Trauma akár régebbi stb. Ha megszünteted az okát vagy fel tudod dolgozni magadban a kiváltó okot akkor megszabadulsz tőle. Előfordul hogy hiánybetegség okozza, vitaminhiány vagy valamilyen tápláléktipus hiánya.
2016. jún. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!