Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit "rontanak el" azok,...

Mit "rontanak el" azok, akiknek huszon evesen sem volt meg parkapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Nekem olyan furak ok. Nem provokacionak szanom, ezert ne is hozzuk fel a " meg mindig jobb, mint aki 13-4 evesen fuvel faval van" ill. " a vilag felszines es a jokat elnyomjak" vedobeszedeket... Szerintem akinek ilyen korban sem sikerul egy kapcsolat, ott mar adott szemellyel is van vmi, pl toketlen, vagy elviselhetetlen harpia, esetleg csunya...

2016. jún. 13. 10:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
vagy van bennük egy pszichés blokk,amiről nem tehetnek. MAjd ha elindulnak ők is a változás útján, mert nem jó nekik úgy,akkor történik változás. Valószínűleg nekik is kellemetlen, persze biztos van,aki mondjuk elviselhetetlen természetű és azért nincs kapcsolata,de én inkább arra voksolok, h a többségben van valami/valaki miatt egy gát és nem tud nyitni.
2016. jún. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
jól van megmondóember. Most aztán jól megmondtad, nyugodt lehet a lelkecskéd.
2016. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem provokációnak szánod, de azért hozzáteszed a példáidat, amik eléggé bicskanyitogatók.
2016. jún. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem ők rontanak el valamit hanem őket rontották el. Mondjuk például a gyerekkorukat. A pszichológusok is erre eredeztetik vissza. Aki ilyet ismerek mindegyik a gyerekkorára panaszkodik és némelyiknek ismerve a szüleit vagy a tágabb családi hátterét hát nem is csodálkozom. A gyerekkor minden szempontból nagyon meghatározó.

Például egy gyerekkorában lelkileg megnyomorított nulla önbizalmú ember nemhogy párt de egyáltalán az emberek társaságát sem keresi. Úgy érzik nekik így jó és biztonságos. De ez nem ennyire egyszerű csak azért írtam így hogy megértsd.


Írtál pár közhelyet amik szerinted az okok lehetnek. Az hogy általános értelemben vett töketlen hát a legtöbb töketlenek van nője. De egyszerű elintéznivalóknak is szinte képtelenek utánajárni. Képtelenek dönteni dolgokban.

Vagy hogy csúnya. Ha tudnád mennyi nem igazán szépnek mondható lányt ismerek akiknek már több párja is volt úgyhogy ez sem érv.

Az elviselhetetlen hárpiában lehet valami de az meg kapcsolat közben jön ki hogy melyik nő mennyire elviselhetetlen.


Van még egy jelenség. Akik az irreális elvárásaik miatt nehezebben jobban mondva egyáltalán nem találnak párt. De erről már nem csak ők tehetnek, hanem hogy már a csapból is az folyik, hogy a minden szempontból tökéletes legyen a minimum elvárás. Egy egész generáció fele fog megrohadni egyedül csak mert nem találja meg azt az eszményi tökéletes másik embert akiről álmodozik.

2016. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

"ott mar adott szemellyel is van vmi"


Őrületesen eredeti gondolat! Ezt magadtól ötlötted ki, vagy egy egész szakértői csapat dolgozott a kezed alá?

2016. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ami engem illet, én sohasem kerestem párkapcsolatot, nem azért, mert nem tudtam, hanem mert nem akartam. Mindig is egyedül éreztem jól magam (baráti kapcsolataim azért vannak), a kreativitásban élem át azt a szerelmet, amit mások (valószínűleg) a párkapcsolatban.
2016. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"A woman is a relatively simple biological robot whose goal is to produce offspring that will be most optimal from an evolutionary standpoint. Let me repeat the definition of evolution I found and which seems reasonable – “Evolution is the heritable change in a population over successive generations”.


The word heritable is the key here. Women want to produce offspring that will have the best chance of producing more offspring. This is the key idea of a Sexy son hypothesis.


But women have no natural inclination to a single type of man. They simply go for the type of male that is most successful in terms of producing offspring. If the most successful type of men were 50 year-old bald guys with Cheeto crusts all over their face named Kirk they’d go for them."

2016. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ha tudnák mit rontanak el, akkor valószínűleg nem lennének egyedül, nem? Ha bárki tudná mit rontanak el, akkor már nem is létezne ez a jelenség, a megoldás kitalálója meg jó gazdag ember lenne. Mert hogy (fun fact!): az ilyen emberek is vágynának kapcsolatra, attól, hogy nem sikerül.

Másrészt, nekem elég ítélkezőnek tűnik ahogy írsz róluk. Furák? Van velük valami? Tehát, mivel nem olyanok, mint Te, nem úgy alakult az életük, mint a tiéd, akkor nyilván valami nem stimmel velük.

2016. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
lehet, hogy nyersen fogalmaztam, de ne mondjatok mar, hogy az a normalis, ha valakinek kb 14-15 eves koratol 29-30 eves koraig SOHA senkivel nem sikerul parkapcsolatot kialakitania...
2016. jún. 13. 17:26
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

Az csak a te fejedben borzalmas megbélyegzés, hogy "furák" meg "ott már az adott személlyel is van valami".


Eleve, veled is van valami, szerencsétlenebb embertársaid fölött ítélkezel és csekélyebb értékűnek állítod be őket. Ez súlyosabb dolog, sokkal ellenszenvesebb személyiségre utal, mint ha valaki félénk, és emiatt nincs barátnője.

2016. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!